Раді вітати Вас на сайті спеціалізованої вченої ради К 05.600.02

Згідно наказу МОН України від 29.09.14 (№1081) у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І.Пирогова терміном на 3 роки створено спеціалізовану вчену раду Д 05.600.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальностями:

14.03.01– нормальна анатомія

14.03.03 – нормальна фізіологія.

Голова спеціалізованої вченої ради Д 05.600.02:

академік НАМН України, д.мед.н., професор Мороз Василь Максимович, ректор Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова МОЗ України, спеціальність 14.03.03.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 05.600.02:

д.мед.н., професор Півторак Володимир Ізяславович, професор кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова МОЗ України, спеціальність 14.03.01.

Учений секретар спеціалізованої вченої ради Д 05.600.02:

к.мед.н., старший науковий співробітник Кириченко Інна Михайлівна, старший науковий співробітник науково-дослідного центру Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова МОЗ України, спеціальність 14.03.03.

Оголошення

8 червня 2017 року о 10 годині у НДЦ ВНМУ ім. М.І.Пирогова відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук

Скорука Романа Васильовича

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Морфологічне обґрунтування застосування нових видів хірургічного шовного матеріалу»

Науковий керівник:

- Гумінський Юрій Йосипович, доктор медичних наук, професор, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова МОЗ України, професор кафедри анатомії людини.

Офіційні опоненти:

- Погорєлов Максим Володимирович, доктор медичних наук, професор, Медичний інститут Сумського державного університету МОН України, професор кафедри громадського здоров’я;

- Старченко Іван Іванович, доктор медичних наук, професор Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», завідувач кафедри патологічної анатомії з секційним курсом.

Дисертація (Опубліковано: 23.05.2017)
Відгук 1 (Опубліковано: 26.05.2017)
Відгук 2 (Опубліковано: 26.05.2017)
7 червня 2017 року о 13 годині у НДЦ ВНМУ ім. М.І.Пирогова відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук

Гненної Валентини Олегівни

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Морфометричні параметри щитоподібної залози практично здорових чоловіків і жінок»

Науковий керівник:

- Маєвський Олександр Євгенійович, доктор медичних наук, доцент, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, завідувач кафедри гістології.

Офіційні опоненти:

- Булик Роман Євгенович, доктор медичних наук, професор, Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», завідувач кафедри медичної біології та генетики;

- Ковальчук Олександр Іванович, доктор медичних наук, доцент, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, доцент кафедри анатомії людини.

Дисертація (Опубліковано: 23.05.2017)
Відгук 1 (Опубліковано: 23.05.2017)
Відгук 2 (Опубліковано: 23.05.2017)
7 червня 2017 року о 10 годині у НДЦ ВНМУ ім. М.І.Пирогова відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук

Андрійчука Віталія Михайловича

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Закономірності формування показників фізичного розвитку юнаків під час навчання у вищих навчальних закладах»

Науковий консультант:

Офіційні опоненти:

- Черкасов Віктор Гаврилович, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри анатомії людини;

- Кривко Юрій Ярославович, доктор медичних наук, професор, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України, професор кафедри нормальної анатомії;

- Сікора Віталій Зіновійович,доктор медичних наук, професор, Медичний інститут Сумського державного університету МОН України професор кафедри нормальної анатомії людини з курсами топографічної анатомії та оперативної хірургії, гістології, цитології та ембріології.

Дисертація (Опубліковано: 23.05.2017)
Відгук 1 (Опубліковано: 24.05.2017)
Відгук 2 (Опубліковано: 24.05.2017)
Відгук 3 (Опубліковано: 24.05.2017)
3 травня 2017 року о 10 годині у НДЦ ВНМУ ім. М.І.Пирогова відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Опубліковано: 29.03.2017

Феджага Ігор Павлович

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Топографічна анатомія гортанної частини глотки у чоловіків після ларингектомії у залежності від соматотипу»

Науковий керівник:

- Костюк Олександр Григорович, доктор медичних наук, доцент, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, завідувач кафедри променевої діагностики, променевої терапії та онкології.

Офіційні опоненти:

- Гнатюк Михайло Степанович, доктор медичних наук, професор, ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», завідувач кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії;

- Слободян Олександр Миколайович, доктор медичних наук, професор, Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії.

Автореферат (Опубліковано: 29.03.2017)
Дисертація (Опубліковано: 20.04.2017)
Відгук 1 (Опубліковано: 20.04.2017)
Відгук 2 (Опубліковано: 20.04.2017)