Загальна інформація

Фармацевтичний факультет здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем галузі знань 22 "Охорона здоров'я", зі спеціальностей 226 «Фармація», 226 «Фармація, промислова фармація» (денна і заочна форми навчання). Після закінчення п’ятирічного терміну навчання випускникам присвоюється кваліфікація «магістр фармації», «магістр фармації, промислової фармації» з подальшою післядипломною підготовкою у вигляді однорічної інтернатури.

На факультеті працюють понад 100 викладачів, які є висококваліфікованими фахівцями. Навчально-методична, наукова і виховна робота сконцентрована на трьох профільних кафедрах:

 

Фармації (завідувач проф. Кривов'яз О.В.)

Клінічної фармації (завідувач проф. Яковлєва О.О.)

Фармацевтичної хімії (завідувач доц. Ющенко Т.І.)

Організація навчального процесу та матеріальна база факультету відповідають світовим стандартам: обладнані учбові кімнати і лабораторії для проведення практичних занять, комп’ютерні класи та лекційні аудиторії.

 

На факультеті створено умови для науково-дослідної роботи, працюють студентські наукові гуртки, студенти беруть участь у наукових конференціях, студентських олімпіадах, які відбуваються в нашому університеті та інших ЗВО. Цікаве і багатогранне студентське життя органічно доповнюється діяльністю мистецьких колективів та спортивних секцій.

Оголошення



09.02.2024 Шановні студенти!

Відділ забезпечення якості освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова в рамках моніторингового дослідження освітнього процесу в університеті проводить анкетування студентів щодо якості викладання навчальних дисциплін, які Ви вивчали в минулому семестрі.

Ваші відповіді допоможуть вдосконалити навчальний процес.

Пропонуємо Вам відповісти на питання анкети, яка доступна за посиланням:

Для студентів 1 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://forms.gle/vfGnufKvaQYhf7bJ8

Для студентів 2 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://forms.gle/aPhaf9npUvqm4Je89

Для студентів 3 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://forms.gle/xqgnv9AaTaUH8PBR8

Для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://forms.gle/GcJKjJDZD77aCcpa8

Анонімність гарантуємо.

Дякуємо за співпрацю!



30.11.2023 Шановні студенти!

Нам важлива Ваша думка щодо навчальних дисциплін вибіркового циклу, тому проводимо анонімне опитування про те, наскільки цікавим та корисним для Вас був цей курс, щоб у подальшому враховувати Ваші враження та пропозиції.

Анкета доступна за посиланням https://forms.gle/nkKS8dnM7TDtTMTk6

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

З повагою відділ забезпечення якості освіти
Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова



05.05.2023 ОГОЛОШЕННЯ

Згідно наказу ректора від 01.05.23. №52 Про переведення навчального процесу на дистанційну форму навчання з 08 травня 2023 року по 10 травня 2023 року, нарада екзаменаторів і членів ДЕК з питань організації та проведення ОСПІ для студентів фармацевтичного факультету переноситься. Дата, час та місце проведення буде повідомлено заздалегідь. ДЕКАНАТ.

20.04.2023 Роз’яснення щодо складання іспитів КРОК за кордоном

Шановні здобувачі вищої медичної освіти!

У зв’язку із питаннями, що виникають щодо складання іспитів КРОК за кордоном, інформуємо вас, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2023 № 269 «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» Центр тестування продовжує здійснювати організаційно-підготовчі заходи щодо проведення іспитів за межами території України.

За інформацією Центру тестування, для складання іспиту за межами території України здобувач має виконати наступний алгоритм дій:

  1. Повідомити заклад освіти, у якому навчається, назву країни, у якій складатимете іспит.
  2.  Відслідковувати на сайті ДНП «Центр тестування» інформацію щодо місць знаходження центрів сертифікаційного тестування в обраній країні:  https://www.testcentr.org.ua/uk/.
  3. Відслідковувати на сайті Центру тестування у розділі «Графік іспитів» інформацію щодо дати проведення іспитів у центрах сертифікаційного тестування за межами України.
  4. Отримати у закладі освіти свій унікальний ID-код здобувача для реєстрації    та складання іспитів. ID-код здобувача надається ДНП «Центр тестування» до закладу освіти.
  5.  Використовуючи унікальний ID-код, зареєструватися на сторінці центру  сертифікаційного тестування на складання іспиту, вибравши назву іспиту, локацію центру сертифікаційного тестування, дату та час складання.

У центрах сертифікаційного тестування (ЦСТ) здобувачі зможуть скласти іспити КРОК 1, КРОК 2 та іспит з англійської мови професійного спрямування (АМПС) у дати, що були визначені для складання цих іспитів на території України Графіком проведення ЄДКІ у 2023 році.

Відповідно до графіка затвердженого МОЗ України передбачає проведення іспитів КРОК 1, КРОК 2 та АМПС у наступні дати:

     
16.05.2023 – 17.05.2023 ЄДКІ, Етап 2 для спеціальностей «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія» (вітчизняні здобувачі)
Інтегрований тестовий іспит «Крок 2»
23.05.2023 – 24.05.2023 ЄДКІ, Етап 2 для спеціальностей «Медицина» (іноземні здобувачі)
Інтегрований тестовий іспит «Крок 2»
30.05.2023 ЄДКІ, Етап 2 для спеціальності «Стоматологія»
Інтегрований тестовий іспит «Крок 2»
01.06.2023 ЄДКІ, Етап 2 для спеціальності «Фармація, промислова фармація»
Інтегрований тестовий іспит «Крок 2» (для здобувачів спеціалізації «Промислова фармація» – апробація іспиту)
13.06.2023 ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Фармація, промислова фармація»
Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування (для здобувачів спеціалізації «Промислова фармація» – апробація іспиту)
20.06.2023 – 21.06.2023 ЄДКІ Етап 1 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія» (вітчизняні здобувачі)
Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування

29.06.2023 – 30.06.2023

ЄДКІ Етап 1 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія» (вітчизняні здобувачі)
Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування

УВАГА! Відслідковуйте на сайті ЦЕНТРУ ТЕСТУВАННЯ інформацію щодо проведення іспитів КРОК 1, КРОК 2.

Інтерактивні карти географії проведення іспиту КРОК 2 (за кількістю здобувачів, які виявили бажання складати ЄДКІ за межами території України) можна переглянути за посиланням:

https://www.testcentr.org.ua/uk/component//?view=page&id=369

12.12.2022 Шановні студенти!

Відділ забезпечення якості освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова в рамках моніторингового дослідження освітнього процесу в університеті проводить анкетування студентів щодо якості викладання навчальних дисциплін, які Ви вивчали в минулому семестрі.

Ваші відповіді допоможуть вдосконалити навчальний процес.

Пропонуємо Вам відповісти на питання анкети, яка доступна за посиланням:

Для студентів 2 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc924fRRfGKpZGBx_hR5RUqZ8B6OCs6luP8z_qH5Yk2hvqfCQ/viewform?usp=share_link

Для студентів 3 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcqq3QkNil5NNVbiHvhmH8SNvIMaejiTB5oOGgjtXdSRS-eQ/viewform?usp=share_link

Для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOgLiivDPrSkDsOy78-iUDBbIb6CDzYuPpp9fu2JHZITyzag/viewform?usp=share_link

Для студентів 5 курсу спеціальності «Фармація. Промислова фармація»:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKIpii_xUy8eBY7xA0Ih81AdiTjbXaw5bZK6WAHHtiokRjqg/viewform?usp=share_link

Анонімність гарантуємо.

Дякуємо за співпрацю!

Положення

Іcторія факультету

В 2000 році ректор університету, академік Національної Академії Медичних Наук України, доктор медичних наук, професор, Герой України – Василь Максимович Мороз ініціював відновлення при Вінницькому державному медичному університеті фармацевтичного факультету. Це диктувалося потребами сучасного життя і  склалося історично, адже в 1921 р. в м. Вінниці був заснований Вінницький фармацевтичний інститут, який проіснував до 1934 р., а потім він був реорганізований у Вінницький державний медичний інститут.

Фармацевтичний факультет — наймолодший підрозділ університету, що здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальностей 226 «Фармація», 226 «Фармація, промислова фармація».

З моменту створення факультету і по теперішній час його очолює  кандидат медичних наук, доцент Володимир Петрович Бобрук, який багато зробив для становлення, матеріально-технічного оснащення факультету та організації навчального процесу. Саме під його керівництвом були сформовані та узагальнені всі необхідні навчально-методичні матеріали для викладання профільних навчальних дисциплін на належному рівні. За його ініціативи  до викладання було залучено висококваліфікованих викладачів. Завдяки його невтомній та наполегливій праці, факультет впевнено посідає гідне місце в рейтингу вищих навчальних закладів фармацевтичного профілю.

Заступником декана по денної форми навчання у період з 2002 по 2012 рік була доцент, к.біол.н. Тетяна Олександрівна Болоховська, з 2012 по 2015 рік – доц., к.фарм.н. Олена Вікторівна Кривов’яз, а з 2015 року призначена доцент, к.фарм.н. Марина Анатоліївна Дученко. Заступником декана з моменту організації заочної форми навчання до червня 2014 року була доцент, к.хім.н. Інна Василівна Михайлова, а з вересня 2014 р. призначена доцент, к.хім.н. Наталя Олександрівна Діденко.

Перший набір студентів було здійснено на спеціальність „Фармація”. Ліцензійний обсяг прийому студентів в рік відкриття факультету становив 15 студентів за державним замовленням і 85 студентів на контрактних умовах. В 2005 році факультет вітав своїх перших випускників.

У 2002 році фармацевтичний факультет отримав ліцензію на підготовку  фахівців спеціальності „Клінічний провізор” з ліцензованим обсягом 50 чол., в тому числі 5 чол. за державним замовленням.

З 2003 року ВНМУ ім. М.І.Пирогова отримано ліцензію на щорічний набір 350 студентів на заочну форму навчання за спеціальністю «Фармація» з терміном навчання – 4,5 та 5,5 років.

У 2009 році відкрито післядипломну підготовку фахівців за спеціальністю «Загальна фармація». Це дало змогу випускникам продовжувати вдосконалювати свій професіоналізм,  не від’їжджаючи до інших вузів України та продовжувати свою плідну діяльність в провідних аптечних закладах, на фармацевтичних підприємствах, представництвах фармацевтичних компаній та фармацевтичного бізнесу.

У 2013 році на факультеті післядипломної освіти, на базі кафедри фармації створено курси спеціалізації за фахом «Провізор-організатор», передатестаційні та тематичні цикли підвищення кваліфікації провізорів зі спеціальностей «Загальна фармація» та «Організація і управління фармацією».

Освітня, методична та наукова діяльність сконцентрована на профільних кафедрах факультету: фармації, фармацевтичної хімії, клінічної фармації та клінічної фармакології. На сьогоднішній день на кафедрі фармації працює 3 професори, доктори наук та 19 кандидатів наук, з них 17 доцентів;  на кафедрі фармацевтичної хімії працює 13 кандидатів наук, з них 12 доцентів.

З дня відкриття факультету студенти навчались на кафедрах медичного факультету, в 2002 році створено кафедру фармації, а в 2004 році – кафедру фармацевтичної хімії, які розміщуються на 5 і 6 поверхах нового навчального корпусу. На кафедрах обладнані навчальні кімнати і лабораторії (площа від 20 до 32 м2) для проведення аудиторних занять з біології, ботаніки, неорганічної, органічної, аналітичної, фізичної та колоїдної, фармацевтичної хімії, фармакогнозії, аптечної технології ліків та ін. Кожна дисципліна має якісне методичне забезпечення, що є результатом високого професійного рівня викладачів кафедр. Факультет має комп’ютерні класи, наукову лабораторію, де студенти залучаються до наукових досліджень, працюють наукові студентські гуртки. Результати досліджень доповідаються на засіданнях гуртків, кращі доповіді виносяться на університетські і міжвузівські студентські науково-практичні конференції.

Одним з основних завдань викладачів є рівень їхньої професійної підготовки в умовах конкуренції на ринку праці. Це стимулює викладачів до пошуку інтерактивних методів навчання, вдосконалення контролю знань студентів. Одержані на практичних заняттях знання студенти закріплюють під час проходження виробничих практик в аптечних установах та на фармацевтичних підприємствах Вінницької області та інших регіонах України.

Студенти факультету приймають участь в міжвузівських олімпіадах, де підтверджують свою гарну фахову підготовку. Надзвичайно успішними були виступи студентів факультету на Всеукраїнських студентських олімпіадах за спеціальністю «Фармація». Представники факультету незмінно займають призові місця в особистому та командному заліку.

Студенти факультету демонструють високий рівень теоретичних знань під час складання інтегрованих тестових іспитів «Крок 1» та «Крок 2».

Діяльність фармацевтичного факультету спрямована на якісну підготовку й проведення освітнього процесу з урахуванням сучасних досягнень науки і практики в напрямах відповідних галузей знань. Основною метою діяльності факультету є забезпечення умов, необхідних для отримання вищої освіти, підготовки  фахівців належного рівня кваліфікації для потреб сучасного суспільства. На фармацевтичному факультеті активно впроваджуються новітні технології в навчальний процес. Так, кафедрами факультету, забезпечено повний доступ до навчальної літератури, використано при цьому різні носії інформації, у тому числі, паперові, електронні (текстовому, аудіо- або відеоформаті, у вигляді РРТ-презентацій, flash-анімації, Веб-ресурсів та ін.), мультимедійні та доступ до Інтернет-ресурсів.

Адміністрацією університету щорічно проводиться закупівля необхідного приладдя, комп’ютерів, лабораторного обладнання, хімічного посуду тощо.

Високі рейтинги університету і престижність наших дипломів, доводить, що не даремно так історично склалося, що на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова було відновлено фармацевтичний факультет.

Керівництво факультету

ДЕКАН ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ 

Бобрук Володимир Петрович

доцент, к.мед.н.

 

З моменту створення факультету (2000 р.) і по теперішній час його очолює кандидат медичних наук, доцент Бобрук Володимир Петрович. У 1985 р. закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова і здобув кваліфікацію лікаря. З 1985 по 1986 рр. працював викладачем на кафедрі судово-медичної експертизи, з 1986 по 2002 рр. Ассистентом (доцентом) кафедри фармакології. В 2002 році призначений на посаду завідувача кафедри фармації, на якій працював до 2013 року.

Наукова діяльність

В 1989 році успішно захистив дисертацію на тему "Экспериментальное обоснование применения ненаркотического анальгетика бензофурокаина для лечения ожоговой болезни" на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук, в 1993 році йому присвоєно звання доцента, нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України. Являється автором більш як 150 наукових праць.


Тел. +38(0432)553949
e-mail: vbobruk2016@gmail.com


ЗАСТУПНИК ДЕКАНА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (денна форма навчання)

Дученко Марина Анатоліївна

доцент, к.фарм.н.

У 2007 р. закінчила з відзнакою Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова за спеціальністю «Фармація» і здобула кваліфікацію провізор. З 2007р. по 2015 р. працювала на посаді асистента кафедри фармацевтичної хімії, з 26.02.2015р. обрана на посаду доцента цієї ж кафедри. З 2014 по 2015 рік виконувала обов’язки завідувача навчальної частини кафедри фармацевтичної хімії. З березня 2015 року призначена на посаду заступника декана фармацевтичного факультету.

Наукова діяльність

У 2011 р. захистила дисертацію на тему: " Вивчення біологічно активних речовин Gleditsia triacanthos та отримання субстанцій на їх основі ", спеціальність 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія, та отримала диплом кандидата фармацевтичних наук. Продовжує наукові дослідження в галузі вивчення лікарських рослин флори України. За результатами наукових досліджень опубліковано ряд тез, наукових статей, патентів. 

 

Тел. +38(0432)553909


ЗАСТУПНИК ДЕКАНА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (заочна форма навчання)

Діденко Наталя Олександрівна 

доцент, к.хім.н.

 Діденко Наталя Олександрівна

У 2002 р. закінчила з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет імені М. М. Коцюбинського за спеціальністю «Хімія і біологія». З 1 вересня 2004 р. була зарахована на посаду асистента-стажиста кафедри фармацевтичної хімії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, з 2006 р. – асистента кафедри, з 2011 р. – старшого викладача, з 26.06.2018 р. обрана на посаду доцента цієї ж кафедри. З 2009 р. по 2013 р. виконувала обов’язки завідувача навчальної частини кафедри фармацевтичної хімії. З вересня 2014 року призначена на посаду заступника декана фармацевтичного факультету.

Наукова діяльність

У 2017 році в Львівському національному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію на тему: «Прямий синтез координаційних сполук купруму(ІІ) з тіоамідами різного заміщення» та здобула науковий ступінь кандидата хімічних наук. Продовжує наукові дослідження, приймає участь в науково-практичних конференціях. За результатами наукових досліджень опубліковано ряд тез, наукових статей, патентів на корисну модель України, монографію.

 

Тел. +38(0432)553909


Канцелярія фармацевтичного факультету


1. Гуменюк Любов Володимирівна - старший інспектор денної форми навчання I – V курсів.

тел. +38(0432)553950

email: farmdekanat@vnmu.edu.ua


2. Василик Ольга Василівна - старший інспектор заочної форми навчання I – III курсів.

тел. +38(0432)553950

email: farmdekanat@vnmu.edu.ua


3. Дідусенко Тетяна Вікторівна - інспектор заочної форми навчання IV – VI курсів.

тел. +38(0432)553950

email: farmdekanat@vnmu.edu.ua


4. Тополюк Ольга Михайлівна – інспектор.

тел. +38(0432)553950

email: farmdekanat@vnmu.edu.ua



Студенту денної форми навчання

02.09.2024

Розподіл по групах на вибіркові дисципліни студентів 5 курсу.

 

ВК 5 фарм осінь 24-25

 

ВК 62. Державне регулювання та контроль у фармації

s009764@vnmu.edu.ua

Андрущак Адріана Костянтинівна

20001

51

  1.  

s009862@vnmu.edu.ua

Бідзіля Назарій Владиславович

 

51

  1.  

s009864@vnmu.edu.ua

Волкотруб Віра Сергіївна – ст.

 

51

  1.  

s009767@vnmu.edu.ua

Гайдаш Яна Анатоліївна

20012

51

  1.  

s009774@vnmu.edu.ua

Григорак Володимир Віталійович

 

51

  1.  

s009867@vnmu.edu.ua

Луцька Оксана Русланівна

 

51

  1.  

s009775@vnmu.edu.ua

Попадюк Дар‘я Михайлівна

20039

51

  1.  

s009886@vnmu.edu.ua

Ус Анастасія Володимирівна

 

51

  1.  

s009888@vnmu.edu.ua

Чагарина Олена Юріївна

 

51

  1.  

s009777@vnmu.edu.ua

Шаховал Наталія Миколаївна

20055

51

10.   

s009760@vnmu.edu.ua

Слободянюк Марина Ігорівна

20048

52

11.   

 

ВК 64. Засоби лікувальної косметики

s009764@vnmu.edu.ua

Андрущак Адріана Костянтинівна

20001

51

  1.  

s009862@vnmu.edu.ua

Бідзіля Назарій Владиславович

 

51

  1.  

s009864@vnmu.edu.ua

Волкотруб Віра Сергіївна – ст.

 

51

  1.  

s009767@vnmu.edu.ua

Гайдаш Яна Анатоліївна

20012

51

  1.  

s007560@vnmu.edu.ua

Гонтар Михайло Ігорович

23083

51

  1.  

s009774@vnmu.edu.ua

Григорак Володимир Віталійович

 

51

  1.  

s009867@vnmu.edu.ua

Луцька Оксана Русланівна

 

51

  1.  

s009775@vnmu.edu.ua

Попадюк Дар‘я Михайлівна

20039

51

  1.  

s007763@vnmu.edu.ua

Салюк Олег Олександрович

23090

51

  1.  

s009886@vnmu.edu.ua

Ус Анастасія Володимирівна

 

51

10.   

s009888@vnmu.edu.ua

Чагарина Олена Юріївна

 

51

11.   

s009777@vnmu.edu.ua

Шаховал Наталія Миколаївна

20055

51

12.   

 

 

ВК 67. Клінічні випробування лікарських засобів

 

s009784@vnmu.edu.ua

Вдовиченко Назарій Олександрович

20008

53

  1.  

s009806@vnmu.edu.ua

Гаврелишена Анастасія Сергіївна

20011

53

  1.  

s009834@vnmu.edu.ua

Карпенко Анна Олександрівна

20022

53

  1.  

s009790@vnmu.edu.ua

Матвійчук Діана Анатоліївна

20029

53

  1.  

s009850@vnmu.edu.ua

Онісімов Олексій Русланович – ст.

20033

53

  1.  

s009793@vnmu.edu.ua

Польова Ярослава Олександрівна

20038

53

  1.  

s009795@vnmu.edu.ua

Січкоріз Аліна Олегівна

20046

53

  1.  

s009800@vnmu.edu.ua

Тітарчук Інна Вікторівна

20050

53

  1.  

s009803@vnmu.edu.ua

Ткач Анна Володимирівна

20051

53

  1.  

s009959@vnmu.edu.ua

Ющенко Вероніка Олександрівна

20062

53

10.   

s009857@vnmu.edu.ua

Яцюк Катерина Анатоліївна

20058

53

11.   

 

 

 

Розподіл по групах на вибіркові дисципліни студентів 4 курсу.

 

ВК 4 фарм осінь 24-25

 

ВК 43. Нутриціологія та броматологія

s010892@vnmu.edu.ua

Безносюк Анастасія Анатоліївна

21001

53

  1.  

s010905@vnmu.edu.ua

Дубова Дарʼя Олександрівна

21021

53

  1.  

s012843@vnmu.edu.ua

Гладиборода Вячеслав Олександрович

 

57

  1.  

s012845@vnmu.edu.ua

Медвідь Олександр Анатолійович – ст.

 

57

  1.  

s012846@vnmu.edu.ua

Тимченко Вероніка Віталіївна

 

57

  1.  

s012850@vnmu.edu.ua

Щерба Наталія Олександрівна

 

57

  1.  

 

 

ВК 47. Фармацевтична логістика: шлях лікарського препарату від виробника до споживача

s010792@vnmu.edu.ua

Каськова Вікторія Сергіївна

21028

51

  1.  

s010793@vnmu.edu.ua

Кузнєцова Маргарита Валеріївна – ст.

21032

51

  1.  

s010795@vnmu.edu.ua

Плавуцька Вікторія Сергіївна

21050

51

  1.  

s010808@vnmu.edu.ua

Штельмах Микита Володимирович

21068

51

  1.  

s010797@vnmu.edu.ua

Ясинецька Анастасія Русланівна

21071

51

  1.  

s009858@vnmu.edu.ua

Антонюк Яна Петрівна

 

54

  1.  

s009772@vnmu.edu.ua

Гончарюк Анатолій Миколайович

20015

54

  1.  

 

 

 

 

s010834@vnmu.edu.ua

Бородій Наталія Володимирівна

21007

52

  1.  

s010837@vnmu.edu.ua

Демиденко Яна Вікторівна

21018

52

  1.  

s010815@vnmu.edu.ua

Жук Тетяна Валеріївна

21024

52

  1.  

s010818@vnmu.edu.ua

Петрашенко Євгенія Романівна

21049

52

  1.  

s010829@vnmu.edu.ua

Рябченко Ольга Юріївна

21075

52

  1.  

s012843@vnmu.edu.ua

Гладиборода Вячеслав Олександрович

 

57

  1.  

s012845@vnmu.edu.ua

Медвідь Олександр Анатолійович  - ст.

 

57

  1.  

s012846@vnmu.edu.ua

Тимченко Вероніка Віталіївна

 

57

  1.  

s012850@vnmu.edu.ua

Щерба Наталія Олександрівна

 

57

  1.  

 

s010892@vnmu.edu.ua

Безносюк Анастасія Анатоліївна

21001

53

  1.  

s010905@vnmu.edu.ua

Дубова Дарʼя Олександрівна

21021

53

  1.  

s010869@vnmu.edu.ua

Загородна Катерина Сергіївна  - ст.

21025

53

  1.  

s010876@vnmu.edu.ua

Лабунець Дарина Андріївна

21036

53

  1.  

s010912@vnmu.edu.ua

Немирівська Тетяна Петрівна

21045

53

  1.  

s010879@vnmu.edu.ua

Огневюк Анна Сергіївна

21046

53

  1.  

s010880@vnmu.edu.ua

Рога Вадим Віталійович

21052

53

  1.  

s010888@vnmu.edu.ua

Юрковський Денис Васильович

21069

53

  1.  

 

 

ВК 49. Власна справа. Аптека

 

s010792@vnmu.edu.ua

Каськова Вікторія Сергіївна

21028

51

  1.  

s010793@vnmu.edu.ua

Кузнєцова Маргарита Валеріївна – ст.

21032

51

  1.  

s010795@vnmu.edu.ua

Плавуцька Вікторія Сергіївна

21050

51

  1.  

s010808@vnmu.edu.ua

Штельмах Микита Володимирович

21068

51

  1.  

s010797@vnmu.edu.ua

Ясинецька Анастасія Русланівна

21071

51

  1.  

s010869@vnmu.edu.ua

Загородна Катерина Сергіївна

21025

53

  1.  

s010912@vnmu.edu.ua

Немирівська Тетяна Петрівна

21045

53

  1.  

s012843@vnmu.edu.ua

Гладиборода Вячеслав Олександрович

 

57

  1.  

s012845@vnmu.edu.ua

Медвідь Олександр Анатолійович

 

57

  1.  

s012846@vnmu.edu.ua

Тимченко Вероніка Віталіївна

 

57

10.   

s012850@vnmu.edu.ua

Щерба Наталія Олександрівна

 

57

11.   

 

s010834@vnmu.edu.ua

Бородій Наталія Володимирівна

21007

52

  1.  

s010837@vnmu.edu.ua

Демиденко Яна Вікторівна

21018

52

  1.  

s010815@vnmu.edu.ua

Жук Тетяна Валеріївна

21024

52

  1.  

s010816@vnmu.edu.ua

Кучковський Михайло Олегович – ст.

21034

52

  1.  

s010818@vnmu.edu.ua

Петрашенко Євгенія Романівна

21049

52

  1.  

s010829@vnmu.edu.ua

Рябченко Ольга Юріївна

21075

52

  1.  

s009858@vnmu.edu.ua

Антонюк Яна Петрівна

 

54

  1.  

s009772@vnmu.edu.ua

Гончарюк Анатолій Миколайович

20015

54

  1.  

 

29.08.2024

Список студентів 1 курсу фармацевтичного факультету

денної форми навчання спеціальність «фармація, промислова фармація»

І семестр 2024 – 2025 н. р.

51 група

  1. Близнюк Богдан Петрович
  2. Боровська Софія Олександрівна
  3. Буравіна Марія Володимирівна
  4. Василець Марина Василівна
  5. Васильєв Максим Сергійович
  6. Воскрекасенко Софія Михайлівна
  7. Мельник Наталія Андріївна – ст. гр.
  8. Паладій Анастасія Романівна
  9. Стогодюк Анастасія Віталіївна

 

 

                                                                                                            Деканат

26.08.2024

ГРАФІК

ліквідації академічної заборгованості студентами

фармацевтичного факультету денної форми навчання

 

 

Загальна та неорганічна хімія 29.08.24 р. - 10.00 год.

Ознайомча практика з ОЕФ 28.08.24 р. – 10.00 год.

Аналітична хімія 28.08.24 р. – 10.00 год.

Біологічна хімія 29.08.24 р. – 12.00 год.

Органічна хімія 30.08.24 р. – 10.00 год.

Фармацевтична ботаніка 29.08.24 р. - 10.00 год.

Патологічна фізіологія 29.08.24 р. – 10.00 год.

Технологія ліків: АТЛ 28.08.24 р. – 10.00 год.

Фармакологія 30.08.24 р. – 10.00 год.

 

 

 

                                                  Деканат

26.08.2024

30.07.2024

До відома здобувачів вищої освіти!

20.08.2024 р. о 8:30 год. в ауд. Укриття 1 відбудеться ПОВТОРНЕ складання ЄДКІ, Етап 1 Інтегрованого тестового іспиту «Крок 1» та Іспиту з англійської мови професійного спрямування для спеціальності «Фармація, промислова фармація» здобувачами денної форми навчання 3 курсу.

ЯВКА ОБОВ᾽ЯЗКОВА!

При собі мати: квитанція про оплату, паспорт, ручку чорного насиченого кольору (2 шт.), воду.

Деканат

30.07.2024

До уваги!

Для проведення підготовки ЗВО до повторного складання ЄДКІ, Етап 1 Інтегрованого тестового іспиту «Крок 1» для спеціальності «Фармація, промислова фармація» денної форми навчання 3 курсу у період 05.08.2024р.-16.08.2024р. проводитимуться аудиторно консультації в приміщенні Наукової бібліотеки ВНМУ, 3 поверх, аудиторія 301/303, відповідно до графіку.

ЯВКА ОБОВ᾽ЯЗКОВА!

Деканат

Графік підготовки студентів спеціальності Фармація

до перескладання  КРОК 1     

Дата

5.08

6.08

7.08

8.08

9.08

1 заняття

Аналітична хімія

Органічна хімія

Аналітична хімія

Біологічна хімія

Біологічна хімія

2 заняття

Аналітична хімія

Органічна хімія

Органічна хімія

Біологічна хімія

Патологічна фізіологія

3 заняття

Органічна хімія

Аналітична хімія

Біологічна хімія

Патологічна фізіологія

Патологічна фізіологія

4 заняття

Органічна хімія

Аналітична хімія

Біологічна хімія

Патологічна фізіологія

Патологічна фізіологія

 

Дата

12.08

13.08

14.08

15.08

16.08

1 заняття

Фізична та колоїдна хімія

Фізична та колоїдна хімія

Фармакологія

Мікробіологія

Мікробіологія

2 заняття

Фізична та колоїдна хімія

Фізична та колоїдна хімія

Фармакологія

Мікробіологія

Мікробіологія

3 заняття

Фізична та колоїдна хімія

Фармакологія

Фармацевтична ботаніка

Фармацевтична ботаніка

Фармацевтична ботаніка

4 заняття

Фармакологія

Фармакологія

Мікробіологія

Фармацевтична ботаніка

Фармацевтична ботаніка

 

Тривалість заняття 60 хвилин

 

1 заняття 8.45 – 9.45

перерва 15 хв

2 заняття 10.00 – 10.45

перерва 30 хв

3 заняття  11.15 – 12.15

перерва 15 хв

4 заняття 13.15 – 14.15

 

 

 

Студенту заочної форми навчання

До відома здобувачів вищої освіти,

які перебувають за межами території України!

 

Шановні здобувачі вищої освіти, терміново надайте в деканат фармацевтичного факультету оновлену інформацію щодо Вашого перебування за межами території України, для планування ефективного забезпечення освітнього процесу у 2024-2025 н.р.

 

Деканат

До уваги вступників 2024 року

(заочна форма навчання)!

 

Навчальний процес у 2024-2025 н.р. відбувається за аудиторною формою навчання.

Відповідно до  графіку навчального процесу зі спеціальності  226 «Фармація. Промислова фармація» (заочна форма навчання),  осіння навчальна сесія для здобувачів вищої освіти ІІ курсу (К потік) відбуватиметься з 16.11.2024 р. по 30.11.2024 р.

Практичні  заняття та консультації відбуватимуться аудиторно згідно розкладу занять розміщеному на сайті університету: Студенту → Розклад занять.

Здобувачі вищої освіти заочної форми навчання  матеріал навчальної сесії  опрацьовують самостійно у міжсесійний період,  звертаючись до інформаційних ресурсів кафедр (Google диску, доступ через e-mail, зареєстрований в електронному журналі студента - буде надано інспектором деканату).

Виклики (за вимогою) на навчально-екзаменаційну сесію видаватимуться інспектором деканату.

Усі оголошення та необхідна інформація для здобувачів вищої освіти розміщується на сайті університету, на сайті факультету → студенту заочної форми навчання та на сайтах відповідних кафедр.

Виробничі збори плануються у перший день навчальної сесії.

 

                                                                                     Деканат

 

До відома здобувачів вищої освіти!

20.08.2024 р. о 8:30 год. в ауд. Укриття відбудеться ПОВТОРНЕ складання ЄДКІ, Етап 1 Інтегрованого тестового іспиту «Крок 1» та Іспиту з англійської мови професійного спрямування для спеціальності «Фармація, промислова фармація» здобувачами заочної форми навчання.

ЯВКА ОБОВ᾽ЯЗКОВА!

При собі мати: квитанція про оплату, паспорт, ручку чорного насиченого кольору (2 шт.), воду.

Деканат

Вибіркові дисципліни студенту (Очна)

1 курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/fHjYJLpb7sqHr2XUA.
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/fHjYJLpb7sqHr2XUA

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226  «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
1-й РІК НАВЧАННЯ 
(вибирають вступники, зараховані на 1-й курс)

       

1 курс (18 кредитів) – вибрати 6 ВК 

Код 

Назва вибіркової дисципліни 

Кредити
ECTS

Кафедра 

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ 

   ВК 1

Соціологія та медична соціологія

3,0

Філософії та суспільних наук

https://vnmu.edu.ua/кафедра- філософії 

ВК 2

Історія світової культури

3,0

ВК 3

Основи економічних теорії

3,0

ВК 4

Логіка. Формальна логіка

3,0

ВК 5

Основи біоетики та біобезпеки

3,0

Загальної гігієни та екології

https://vnmu.edu.ua/кафедра- загальної-гігієни-та-екології

ВК 6

Ефективні та безпечні методи хімічних досліджень

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 7

Біоактивність неорганічних сполук

3,0

ВК 8

Фармацевтична термінологія та основи фармацевтичних розрахунків

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 9

Прикладна генетика

3,0

ВК 10

Клітинна біологія

3,0

ВК 11

Культура мовлення й етика спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 11 (і)

Ефективка комунікація (для іноземних студентів)

 

ВК 12

Основи здорового способу життя

3,0

Фізвиховання та ЛФК

https://vnmu.edu.ua/кафедра- фізвиховання

ВК 13

Політологія

3,0

Філософії та суспільних наук

https://vnmu.edu.ua/кафедра- філософії

ВК 14

Основи правознавства за професійним спрямуванням

3,0

Судової медицини та права

https://www.vnmu.edu.ua/department/department/58

 

 


 

 

1 курс (18 кредитів) – вибрати 6 ВК 

Код 

Назва вибіркової дисципліни 

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 1

Соціологія та медична соціологія

3,0

Філософії та суспільних наук

https://vnmu.edu.ua/кафедра- філософії

ВК 2

Історія світової культури

3,0

ВК 3

Основи економічних теорії

3,0

ВК 4

Логіка. Формальна логіка

3,0

ВК 5

Основи біоетики та біобезпеки

3,0

Загальної гігієни та екології

https://vnmu.edu.ua/кафедра- загальної-гігієни-та-екології

ВК 6

Ефективні та безпечні методи хімічних досліджень

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 7

Біоактивність неорганічних сполук

3,0

ВК 8

Фармацевтична термінологія та основи фармацевтичних розрахунків

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 9

Прикладна генетика

3,0

ВК 10

Клітинна біологія

3,0

ВК 11

Культура мовлення й етика спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 11 (і)

Ефективка комунікація (для іноземних студентів)

 

ВК 12

Основи здорового способу життя

3,0

Фізвиховання та ЛФК

https://vnmu.edu.ua/кафедра- фізвиховання 

ВК 13

Політологія

3,0

Філософії та суспільних наук

https://vnmu.edu.ua/кафедра- філософії

ВК 14

Основи правознавства за професійним спрямуванням

3,0

Судової медицини та права

https://www.vnmu.edu.ua/department/department/58

 

2 курс

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»
Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
2-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 1-курс)

2 курс (18 кредитів) – вибрати 6 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 15

Публічне мовлення: як стати успішним спікером

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 15 (і) 

Практика соціокультурної комунікації українською мовою (для іноземних студентів) 

 

ВК 16

Практична мікологія

3,0

Фармації 

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 17

Сучасні проблеми молекулярної біології

3,0

ВК 18

Психогігієна та актуальні проблеми університетської гігієни

3,0

Загальної гігієни та екології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-загальної-гігієни-та-екології

ВК 19

Біохімія харчування

3,0

Біологічної та загальної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 20

Екотоксикологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 21

Ідентифікація органічних сполук

3,0

ВК 22

Теоретичні основи технології лікарських форм

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 23

Фармако-технологічні аспекти розробки лікарських засобів

3,0

ВК 24

Вирощування лікарських рослин

3,0

ВК 25

Допоміжні речовини у фармацевтичній та косметичній технології

3,0

ВК 26

Основи аеробіології

3,0

ВК 27

Основи законодавчого регулювання фармацевтичної промисловості

3,0

ВК 28

Напрямки професійного розвитку фармацевта

3,0

3 курс

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
3-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 2-го курсу)

3 курс (15 кредитів) – вибрати 5 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 29

Ділове спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 29 (і)

Практика фахової українськомовної комунікації

 

ВК 30

Англійська мова у фармації

3,0

Іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-іноземних-мов

ВК 31

Клінічна біохімія

3,0

Біологічної та загальної хімії

https://vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 32

Імунобіологічні препарати

3,0

Мікробіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-мікробіології

ВК 33

Мікробіологічні основи антибактеріальної терапії

3,0

ВК 34

Теоретичні основи синтезу

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 35

Фізико-хімічний аналіз у створенні ліків

3,0

ВК 36

Сучасна аналітична лабораторна практика

3,0

ВК 37

Підготовка фармацевтичного представника

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 38

Фармацевтичні аспекти токсикоманії та наркоманії

3,0

ВК 39

Резистентність до лікарських засобів: механізми, профілактика, шляхи подолання

3,0

ВК 40

Лікарські рослини у фармації

3,0

ВК 41

Персоналізована фармація та косметологія

3,0

ВК 42

Фармацевтична інформація. Робота з науковими джерелами

3,0

3К курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
3-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 2-го курсу) (нормативний термін навчання)

3 курс (15 кредитів) – вибрати 5 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 29

Ділове спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 29 (і)

Практика фахової українськомовної комунікації

 

ВК 30

Англійська мова у фармації

3,0

Іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-іноземних-мов

ВК 31

Клінічна біохімія

3,0

Біологічної та загальної хімії

https://vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 32

Імунобіологічні препарати

3,0

Мікробіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-мікробіології

ВК 33

Мікробіологічні основи антибактеріальної терапії

3,0

ВК 34

Теоретичні основи синтезу

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 35

Фізико-хімічний аналіз у створенні ліків

3,0

ВК 36

Сучасна аналітична лабораторна практика

3,0

ВК 37

Підготовка фармацевтичного представника

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 38

Фармацевтичні аспекти токсикоманії та наркоманії

3,0

ВК 39

Резистентність до лікарських засобів: механізми, профілактика, шляхи подолання

3,0

ВК 40

Лікарські рослини у фармації

3,0

ВК 41

Персоналізована фармація та косметологія

3,0

ВК 42

Фармацевтична інформація. Робота з науковими джерелами

3,0

4 курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
4-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 3-го курсу)

4 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 43

Нутриціологія та броматологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 44

Належні фармацевтичні практики

3,0

ВК 45

Токсикологічна та судова хімія

3,0

ВК 46

Розробка лікарських засобів

3,0

ВК 47

Фармацевтична логістика: шлях лікарського препарату від виробника до споживача

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 48

Техніки комунікаційної роботи керівника фармацевтичного підприємства

3,0

ВК 49

Власна справа. Аптека

3,0

ВК 50

Технологія пакування у фармацевтичній галузі

3,0

ВК 51

Біофармацевтичні аспекти косметології та естетичної медицини

3,0

ВК 52

Аспекти культивування перспективних лікарських рослин

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 53

Взаємодія ліків на етапах фармакокінетики

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 54

Побічна дія ліків

3,0

ВК 55

Методологія наукових досліджень у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 56

Наукометричні бази та написання магістерської роботи

3,0

Нормальної фізіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-нормальнії-фізіології

 

4К курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
4-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 3-го курсу) (нормативний термін навчання)

4 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 43

Нутриціологія та броматологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 44

Належні фармацевтичні практики

3,0

ВК 45

Токсикологічна та судова хімія

3,0

ВК 46

Розробка лікарських засобів

3,0

ВК 47

Фармацевтична логістика: шлях лікарського препарату від виробника до споживача

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 48

Техніки комунікаційної роботи керівника фармацевтичного підприємства

3,0

ВК 49

Власна справа. Аптека

3,0

ВК 50

Технологія пакування у фармацевтичній галузі

3,0

ВК 51

Біофармацевтичні аспекти косметології та естетичної медицини

3,0

ВК 52

Аспекти культивування перспективних лікарських рослин

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 53

Взаємодія ліків на етапах фармакокінетики

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 54

Побічна дія ліків

3,0

ВК 55

Методологія наукових досліджень у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 56

Наукометричні бази та написання магістерської роботи

3,0

Нормальної фізіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-нормальнії-фізіології

5 курс

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
5-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 4-го курсу)

5 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 57

Захист прав та інтересів медичних та фармацевтичних працівників.
Юридична відповідальність у сфері професійної діяльності

3,0

Судової медицини та права

https://www.vnmu.edu.ua/department/department/

ВК 58

Соціальна фармація

3,0

Соціальної медицини та організації охорони здоров'я

www.vnmu.edu.ua/кафедра-суспільних-наук

ВК 59

Фармацевтичний аналіз лікарських засобів

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 60

Фітотерапія

3,0

ВК 61

Сучасні підходи до виявлення та аналізу лікарських препаратів неналежної якості

3,0

ВК 62

Державне регулювання та контроль у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 63

Аналіз економічної діяльності фармацевтичних підприємств

3,0

ВК 64

Засоби лікувальної косметики

3,0

ВК 65

Хімічна взаємодія лікарських засобів

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 66

Актуальні проблеми клінічної патоморфології

3,0

Патологічної анатомії

https://www.vnmu.edu.ua/кафедра-патологічної-анатомії-та-судової-медицини-з-курсом-основ-права

ВК 67

Клінічні випробування лікарських засобів

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 68

Міжнародний маркетинг у фармації

3,0

Соціальної медицини та організації охорони здоров'я

www.vnmu.edu.ua/кафедра-суспільних-наук

ВК 69

Організація фармацевтичної діяльності в умовах надзвичайних ситуацій

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 70

Сучасні програми забезпечення населення лікарськими засобами

3,0

Вибіркові дисципліни студенту (Заочна)

2 курс

Списки ЗВО, розподілені на групи відповідно до обраних вибіркових дисциплін на 2 рік навчання_2023-2024

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»
Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
2-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 1-курс)

2 курс (18 кредитів) – вибрати 6 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 15

Публічне мовлення: як стати успішним спікером

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 15 (і) 

Практика соціокультурної комунікації українською мовою (для іноземних студентів) 

 

ВК 16

Практична мікологія

3,0

Фармації 

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 17

Сучасні проблеми молекулярної біології

3,0

ВК 18

Психогігієна та актуальні проблеми університетської гігієни

3,0

Загальної гігієни та екології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-загальної-гігієни-та-екології

ВК 19

Біохімія харчування

3,0

Біологічної та загальної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 20

Екотоксикологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 21

Ідентифікація органічних сполук

3,0

ВК 22

Теоретичні основи технології лікарських форм

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 23

Фармако-технологічні аспекти розробки лікарських засобів

3,0

ВК 24

Вирощування лікарських рослин

3,0

ВК 25

Допоміжні речовини у фармацевтичній та косметичній технології

3,0

ВК 26

Основи аеробіології

3,0

ВК 27

Основи законодавчого регулювання фармацевтичної промисловості

3,0

ВК 28

Напрямки професійного розвитку фармацевта

3,0

3 курс

Списки ЗВО, розподілені на групи відповідно до обраних вибіркових дисциплін на 3 рік навчання_2023-2024

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
3-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 2-го курсу)

3 курс (15 кредитів) – вибрати 5 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 29

Ділове спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 29 (і)

Практика фахової українськомовної комунікації

 

ВК 30

Англійська мова у фармації

3,0

Іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-іноземних-мов

ВК 31

Клінічна біохімія

3,0

Біологічної та загальної хімії

https://vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 32

Імунобіологічні препарати

3,0

Мікробіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-мікробіології

ВК 33

Мікробіологічні основи антибактеріальної терапії

3,0

ВК 34

Теоретичні основи синтезу

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 35

Фізико-хімічний аналіз у створенні ліків

3,0

ВК 36

Сучасна аналітична лабораторна практика

3,0

ВК 37

Підготовка фармацевтичного представника

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 38

Фармацевтичні аспекти токсикоманії та наркоманії

3,0

ВК 39

Резистентність до лікарських засобів: механізми, профілактика, шляхи подолання

3,0

ВК 40

Лікарські рослини у фармації

3,0

ВК 41

Персоналізована фармація та косметологія

3,0

ВК 42

Фармацевтична інформація. Робота з науковими джерелами

3,0

3К курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
3-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 2-го курсу) (нормативний термін навчання)

3 курс (15 кредитів) – вибрати 5 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 29

Ділове спілкування фахівців фармації

3,0

Українознавства

https://vnmu.edu.ua/кафедра-українознавства

ВК 29 (і)

Практика фахової українськомовної комунікації

 

ВК 30

Англійська мова у фармації

3,0

Іноземних мов з курсом латинської мови та медичної термінології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-іноземних-мов

ВК 31

Клінічна біохімія

3,0

Біологічної та загальної хімії

https://vnmu.edu.ua/кафедра-біохімії-та-загальної-хімії

ВК 32

Імунобіологічні препарати

3,0

Мікробіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-мікробіології

ВК 33

Мікробіологічні основи антибактеріальної терапії

3,0

ВК 34

Теоретичні основи синтезу

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 35

Фізико-хімічний аналіз у створенні ліків

3,0

ВК 36

Сучасна аналітична лабораторна практика

3,0

ВК 37

Підготовка фармацевтичного представника

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 38

Фармацевтичні аспекти токсикоманії та наркоманії

3,0

ВК 39

Резистентність до лікарських засобів: механізми, профілактика, шляхи подолання

3,0

ВК 40

Лікарські рослини у фармації

3,0

ВК 41

Персоналізована фармація та косметологія

3,0

ВК 42

Фармацевтична інформація. Робота з науковими джерелами

3,0

4 курс

Списки ЗВО, розподілені на групи відповідно до обраних вибіркових дисциплін на 4 рік навчання 2023-2024

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
4-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 3-го курсу)

4 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 43

Нутриціологія та броматологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 44

Належні фармацевтичні практики

3,0

ВК 45

Токсикологічна та судова хімія

3,0

ВК 46

Розробка лікарських засобів

3,0

ВК 47

Фармацевтична логістика: шлях лікарського препарату від виробника до споживача

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 48

Техніки комунікаційної роботи керівника фармацевтичного підприємства

3,0

ВК 49

Власна справа. Аптека

3,0

ВК 50

Технологія пакування у фармацевтичній галузі

3,0

ВК 51

Біофармацевтичні аспекти косметології та естетичної медицини

3,0

ВК 52

Аспекти культивування перспективних лікарських рослин

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 53

Взаємодія ліків на етапах фармакокінетики

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 54

Побічна дія ліків

3,0

ВК 55

Методологія наукових досліджень у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 56

Наукометричні бази та написання магістерської роботи

3,0

Нормальної фізіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-нормальнії-фізіології

4К курс

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
4-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 3-го курсу) (нормативний термін навчання)

4 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 43

Нутриціологія та броматологія

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 44

Належні фармацевтичні практики

3,0

ВК 45

Токсикологічна та судова хімія

3,0

ВК 46

Розробка лікарських засобів

3,0

ВК 47

Фармацевтична логістика: шлях лікарського препарату від виробника до споживача

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 48

Техніки комунікаційної роботи керівника фармацевтичного підприємства

3,0

ВК 49

Власна справа. Аптека

3,0

ВК 50

Технологія пакування у фармацевтичній галузі

3,0

ВК 51

Біофармацевтичні аспекти косметології та естетичної медицини

3,0

ВК 52

Аспекти культивування перспективних лікарських рослин

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 53

Взаємодія ліків на етапах фармакокінетики

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 54

Побічна дія ліків

3,0

ВК 55

Методологія наукових досліджень у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 56

Наукометричні бази та написання магістерської роботи

3,0

Нормальної фізіології

https://vnmu.edu.ua/кафедра-нормальнії-фізіології

5 курс

Списки ЗВО, розподілені на групи відповідно до обраних вибіркових дисциплін на 5 рік навчання_2023-2024

 

І. Алгоритм вибору дисципліни здобувачем 

  1. Знайти в таблиці кількість кредитів ECTS, яку Ви повинні виконати за наступний семестр по дисциплінам вільного вибору
  2. Знайти в таблиці кількість дисциплін, яку Ви повинні вибрати для виконання кредитів.
  3. По каталогу дисциплін вільного вибору вибрати пропозиції на наступний семестр.
  4. Вибрати назви «своїх» дисциплін з каталогу. Переглянути анотації дисциплін на сайтах кафедр. Зробити остаточний вибір.
  5. При анкетуванні відмітити «свої» дисципліни в Гугл-формі https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  6. Після опрацювання результатів анкетування деканат сформує групи для проходження вибіркових дисциплін на наступний семестр. 
  7. Більш детально щодо умов вибору та порядку зарахування на дисципліни вільного вибору – в «Положенні про порядок та умови обрання вибіркових дисциплін у ВНМУ ім. М.І. Пирогова» (сайт ВНМУ, вкладка «Основні документи»). 

Алгоритм дій:  

  • визначити кількість дисциплін на наступний семестр 
  • подивитись каталог і вибрати пропозиції
  • подивитись анотації на сайтах – переконатись, що це «Ваше»
  • відмітити «вподобання» в анкеті https://forms.gle/VKsfFrZ3fLwtoDDP7
  • Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Таблиця розподілу кредитів ECTS. Спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація»

Рік навчання Код
(в кат.)
Кількість кредитів ECTS за навч. рік Кількість кредитів за 1 ВК Кількість дисциплін на навчальний рік
1-й ВК 18 3,0 6
2-й ВК 18 3,0 6
3-й ВК 15 3,0 5
4-й ВК 12 3,0 4
5-й ВК 12 3,0 4
ВК – вибіркова компонента (дисципліна)

 

КАТАЛОГ ВИБІРКОВИХ КОМПОНЕНТІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 226 «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»
5-й РІК НАВЧАННЯ
(вибирають здобувачі 4-го курсу)

5 курс (12 кредитів) – вибрати 4 ВК

Код

Назва вибіркової дисципліни

Кредити
ECTS

Кафедра

ПОСИЛАННЯ НА САЙТ КАФЕДРИ

ВК 57

Захист прав та інтересів медичних та фармацевтичних працівників.
Юридична відповідальність у сфері професійної діяльності

3,0

Судової медицини та права

https://www.vnmu.edu.ua/department/department/

ВК 58

Соціальна фармація

3,0

Соціальної медицини та організації охорони здоров'я

www.vnmu.edu.ua/кафедра-суспільних-наук

ВК 59

Фармацевтичний аналіз лікарських засобів

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 60

Фітотерапія

3,0

ВК 61

Сучасні підходи до виявлення та аналізу лікарських препаратів неналежної якості

3,0

ВК 62

Державне регулювання та контроль у фармації

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 63

Аналіз економічної діяльності фармацевтичних підприємств

3,0

ВК 64

Засоби лікувальної косметики

3,0

ВК 65

Хімічна взаємодія лікарських засобів

3,0

Фармацевтичної хімії

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармацевтичної-хімії

ВК 66

Актуальні проблеми клінічної патоморфології

3,0

Патологічної анатомії

https://www.vnmu.edu.ua/кафедра-патологічної-анатомії-та-судової-медицини-з-курсом-основ-права

ВК 67

Клінічні випробування лікарських засобів

3,0

Клінічної фармації та клінічної фармакології

www.vnmu.edu.ua/кафедра-клінічної-фармації-з-курсом-клінічної-фармакології

ВК 68

Міжнародний маркетинг у фармації

3,0

Соціальної медицини та організації охорони здоров'я

www.vnmu.edu.ua/кафедра-суспільних-наук

ВК 69

Організація фармацевтичної діяльності в умовах надзвичайних ситуацій

3,0

Фармації

www.vnmu.edu.ua/кафедра-фармації

ВК 70

Сучасні програми забезпечення населення лікарськими засобами

3,0