Студентське наукове товариство

Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №1, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №2, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів стоматологічного факультету, які навчаються за державним замовленням. Запрошення до участі у 2-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP)
(відбудеться 25-26 березня 2021 року у онлайн-форматі)
Оголошення про збір матеріалів для нарахування додаткових балів за наукову діяльність студентам до стипендіального рейтингу за осінній семестр 2020-2021 н.р. Таблиця з критеріями для нарахування додаткових балів до стипендіального рейтингу за наукову діяльність Оголошення про безкоштовний інструмент для перевірки на плагіат Оголошення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
Увага! Роботи приймаються до 25 січня 2021 року у науковому відділі університету.
Оголошення
Про спільне засідання гуртка анатомії людини Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та секції «Медицина» Вінницького територіального відділення МАН України
До уваги учасників ХVІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020»
Сертифікати та дипломи конференції були надіслані на електронні адреси кафедр ВНМУ ім. М.І Пирогова.
Оголошення !!!
Підсумкове пленарне засідання ХVІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020» відбудеться 3 грудня (четвер) о 16:00 у форматі онлайн-трансляції на YouTube.
28 листопада 2020 року відбулася ХVІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020»!
Дистанційне пленарне засідання підсумкової конференції відбудеться у четвер, 3 грудня о 16-00, попередньо будуть розіслані посилання. Після 3 грудня 2020 року на електронні адреси кафедр будуть надіслані сертифікати учасників і дипломи.
Оголошення з посиланнями на засідання секцій конференції «Перший крок в науку 2020». Програма XVII науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Перший крок в науку — 2020» Оголошення про проведення засідань секцій конференції «Перший крок в науку 2020»
Відбудуться: 28 листопада 2020 року. Формат: онлайн.
Оголошення про курс онлайн-лекцій «IP Basics & Medicine» Оголошення про дату проведення онлайн-засідань секцій конференції «Перший крок в науку — 2020» Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №1, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №2, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів фармацевтичного і стоматологічного факультетів, які навчаються за державним замовленням. Вітаємо студентів-переможців третього туру стипендіальної програми Завтра.UA Оголошення про збір матеріалів, що підтверджують наукову діяльність студентів
(для нарахування додаткових балів студентам до стипендіального рейтингу)
Про створення спеціальної групи підрахунку додаткових балів за наукову діяльність до стипендіального рейтингу Критерії розрахунку додаткових балів за наукову діяльність до стипендіального рейтингу Оголошення про конкурс студентських есе
Тема : Карантин і криза - виклик або нова можливість для України.
Матеріали конференції «Перший крок в науку — 2020» Підбірка додаткових ресурсів для онлайн-навчання Увага! Нашу конференцію «Перший крок в науку — 2020» перенесено!
Детальніша інформація буде пізніше на цьому сайті та сторінках СНТ у соціальних мережах. З кожним учасником Оргкомітет конференції зв\'яжеться особисто до кінця тижня (електронним листуванням).
Attention! Our conference «First Step to Science — 2020» is postponed!
Details will be announced later.
Оголошення про засідання студентських наукових гуртків
Увага! Згідно з п.1 Наказу ректора ВНМУ ім. М. І. Пирогова № 43 від 11.03.2020 року «Про запровадження карантину» проведення цих заходів відмінено.
Команда ВНМУ ім. М.І. Пирогова взяла участь в інтелектуальних змаганнях «Цікаві випадки у клінічній медицині»
(21 лютого 2020 року, Київ)
«Перший крок в науку - 2020»
Дедлайн реєстрації для участі у конференції — 5 березня 2020 року.
«Перший крок в науку - 2020»
Нагадуємо про вимоги до оформлення тез конференції
Запрошення на XХIV Міжнародний медичний конгрес
( 13-15 квітня, Тернопіль, Україна)
Вітаємо студентів-переможців першого туру стипендіальної програми Завтра.UA Відбулися збори старост СНГ
(17 лютого 2020 року)
У ВНМУ пройшов «Тиждень стоматологічного факультету»
(протягом 3-7 лютого 2020 року)
Запрошення на конференцію «Перший крок в науку - 2020»
(8-10 квітня, Вінниця, Україна)
«Перший крок в науку - 2020»
(8-10 квітня, Вінниця, Україна)
Відбулися перші збори СНТ у 2020 році Запрошення на 81st Lviv Young Scientists International Conference 2020
(22-24 квітня, Львів, Україна)
Дати проведення і дедлайни студентських наукових конференцій в Україні і закордоном Запрошення IMEDSCOP 2020
(2-3 квітня, Полтава, Україна)