Студентське наукове товариство

Lecture \"Patterns of molecular sensitization and pollen-food syndrome in a large European population: moving towards a personalized medicine\" Опитування у рамках Міжнародного проєкту з дослідження замовних робіт в Україні Онлайн вебінар «Бульозний епідермоліз у дітей та дорослих»
Відбудеться 25 жовтня о 16:00 в онлайн-форматі
Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор
Це традиційне інтелектуальне дійство Вінниці і громади вчергове відбудеться в Міському палаці мистецтв (вул. Стрілецька, 44), цьогоріч із 26 по 29 жовтня!
I Міжнародна студентська наукова конференція \"Формування сучасної науки: методика та практика\"
29.10.2021 м. Кам\'янець-Подільський, Україна
83-й всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя» (з міжнародною участю).
Реєстрація і термін подачі робіт: 08 вересня – 20 жовтня 2021 року.
Щорічна онлайн-Євровікторина \"Euroquiz-2021\" учнів та студентів
Для участі у вікторині необхідно зареєструватися на веб-сайті до 31 грудня 2021 року.
82-га студентська наукова конференція для студентів-медиків та молодих вчених - LYSICon 82
Повідомляємо Вас про те, що реєстрація на конференцію LYSICon 82 продовжена до 03.10.2021 р.
ХХХ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених \"Наука і вища освіта\"
Запоріжжя, 10 листопада 2021 р.
Annual Young Scientific Conference (AYMS) - 2021 82st Lviv Young Scientists International Conference
Відбудеться 27-29 жовтня 2021 року, Львів. Дедлайн реєстрації до участі 24 вересня 2021 року.
Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №1, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №2, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів стоматологічного факультету, які навчаються за державним замовленням. Оголошення про збір матеріалів, що підтверджують наукову діяльність студентів
(для нарахування студентам додаткових балів до стипендіального рейтингу)
Про створення спеціальної групи підрахунку додаткових балів за наукову діяльність до стипендіального рейтингу. Відбулися Загальні Збори Студентського наукового товариства ВНМУ ім. М. І. Пирогова та старост студентських наукових гуртків. 7 червня відбудуться Загальні збори Cтудентського наукового товариства ВНМУ ім. М. І. Пирогова та старост Студентських наукових гуртків.
Шановні старости студентських наукових гуртків! 7 червня 2021 року, о 18:00 на платформі Google-Meet відбудуться Загальні збори СНТ і старост СНГ. Перевірте, будь ласка, свої електронні адреси.
Оголошення про участь в програмі віртуальної Академічної мобільності між Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І. Пирогова (Україна) і Бухарским державним медичним інститутом імені Абу Алі ібн Сіна (Узбекистан). Склад Студентського наукового товариства станом на весняний семестр 2020-2021 н.р. Відбулася XVIII Наукова конференція студентів та молодих вчених «Перший крок в науку - 2021». Матеріали XVІІІ Наукової конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку - 2021» Оголошення про засідання секцій XVІІІ Наукової конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку - 2021» Програма XVІІІ Наукової конференції студентів та молодих вчених «Перший крок в науку - 2021» 12 квітня 2021 року відбувся онлайн-захід «Академічна доброчесність: просто про складне». Запрошення на захід \"Академічна доброчесність — просто про складне\".
Відбудеться в понеділок, 12 квітня 2021 року о 1700 у онлайн-форматі на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/gea-oeyu-ado
Оголошення про дати проведення засідань секції та пленарного підсумкового засідання XVIII Наукової конференції студентів та молодих вчених \"Перший крок в науку - 2021\".
Конференція відбудеться 15-17 квітня у режимі онлайн на платформі Google Meet.
CATALOG OF STUDENT SCIENTIFIC CLUBS
Dear students! We bring to your kind attention updated information about student scientific clubs, relevant for the spring semester of 2020-2021 academic year.
Каталог студентських наукових гуртків ВНМУ ім. М.І. Пирогова
Шановні студенти! До Вашої уваги оновлена інформація про студентські наукові гуртки, актуальна на весняний семестр 2020-2021 н.р.
ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2018-2020 ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ 2018-2020 Запрошення на Всеукраїнську науково-практичну конференцію \"Сучасні аспекти медицини та фармації 2021\"
15-16 квітня, м. Запоріжжя, онлайн.
Запрошення на Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених
Відбудеться 12-14 квітня 2021 року в Тернополі (в дистанційному форматі).
Розпочато реєстрацію на XVIII наукову конференцію студентів і молодих вчених «Перший крок в науку - 2021»
Дедлайн реєстрації для участі у конференції — 20 березня 2021 року.
Запрошення на 90-ту науково-практичну конференцію \"Інновації в медицині та фармації\"
25-27 березня, Івано-Франківськ, онлайн.
Запрошення на онлайн-захід «Соціально-психологічна реабілітація хворих на епілепсію» Оголошення про процедуру перевірки публікацій на плагіат Список здобувачів вищої освіти ВНМУ, які проходили міжнародні стажування (практику) Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №1, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №2, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів стоматологічного факультету, які навчаються за державним замовленням. Запрошення до участі у 2-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP)
(відбудеться 25-26 березня 2021 року у онлайн-форматі)
Оголошення про збір матеріалів для нарахування додаткових балів за наукову діяльність студентам до стипендіального рейтингу за осінній семестр 2020-2021 н.р. Таблиця з критеріями для нарахування додаткових балів до стипендіального рейтингу за наукову діяльність Оголошення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
Увага! Роботи приймаються до 25 січня 2021 року у науковому відділі університету.
Оголошення
Про спільне засідання гуртка анатомії людини Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та секції «Медицина» Вінницького територіального відділення МАН України
До уваги учасників ХVІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020»
Сертифікати та дипломи конференції були надіслані на електронні адреси кафедр ВНМУ ім. М.І Пирогова.
Оголошення !!!
Підсумкове пленарне засідання ХVІІ Науково-практичної конференції студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020» відбудеться 3 грудня (четвер) о 16:00 у форматі онлайн-трансляції на YouTube.
28 листопада 2020 року відбулася ХVІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2020»!
Дистанційне пленарне засідання підсумкової конференції відбудеться у четвер, 3 грудня о 16-00, попередньо будуть розіслані посилання. Після 3 грудня 2020 року на електронні адреси кафедр будуть надіслані сертифікати учасників і дипломи.
Оголошення з посиланнями на засідання секцій конференції «Перший крок в науку 2020». Програма XVII науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Перший крок в науку — 2020» Оголошення про проведення засідань секцій конференції «Перший крок в науку 2020»
Відбудуться: 28 листопада 2020 року. Формат: онлайн.
Оголошення про курс онлайн-лекцій «IP Basics & Medicine» Оголошення про дату проведення онлайн-засідань секцій конференції «Перший крок в науку — 2020» Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №1, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів медичного факультету №2, які навчаються за державним замовленням. Додаткові бали за наукову роботу студентів фармацевтичного і стоматологічного факультетів, які навчаються за державним замовленням. Вітаємо студентів-переможців третього туру стипендіальної програми Завтра.UA Оголошення про збір матеріалів, що підтверджують наукову діяльність студентів
(для нарахування додаткових балів студентам до стипендіального рейтингу)
Про створення спеціальної групи підрахунку додаткових балів за наукову діяльність до стипендіального рейтингу Критерії розрахунку додаткових балів за наукову діяльність до стипендіального рейтингу Оголошення про конкурс студентських есе
Тема : Карантин і криза - виклик або нова можливість для України.
Матеріали конференції «Перший крок в науку — 2020» Підбірка додаткових ресурсів для онлайн-навчання Увага! Нашу конференцію «Перший крок в науку — 2020» перенесено!
Детальніша інформація буде пізніше на цьому сайті та сторінках СНТ у соціальних мережах. З кожним учасником Оргкомітет конференції зв\'яжеться особисто до кінця тижня (електронним листуванням).
Attention! Our conference «First Step to Science — 2020» is postponed!
Details will be announced later.
Оголошення про засідання студентських наукових гуртків
Увага! Згідно з п.1 Наказу ректора ВНМУ ім. М. І. Пирогова № 43 від 11.03.2020 року «Про запровадження карантину» проведення цих заходів відмінено.
Команда ВНМУ ім. М.І. Пирогова взяла участь в інтелектуальних змаганнях «Цікаві випадки у клінічній медицині»
(21 лютого 2020 року, Київ)
«Перший крок в науку - 2020»
Дедлайн реєстрації для участі у конференції — 5 березня 2020 року.
«Перший крок в науку - 2020»
Нагадуємо про вимоги до оформлення тез конференції
Запрошення на XХIV Міжнародний медичний конгрес
( 13-15 квітня, Тернопіль, Україна)
Вітаємо студентів-переможців першого туру стипендіальної програми Завтра.UA Відбулися збори старост СНГ
(17 лютого 2020 року)
У ВНМУ пройшов «Тиждень стоматологічного факультету»
(протягом 3-7 лютого 2020 року)
Запрошення на конференцію «Перший крок в науку - 2020»
(8-10 квітня, Вінниця, Україна)
«Перший крок в науку - 2020»
(8-10 квітня, Вінниця, Україна)
Відбулися перші збори СНТ у 2020 році Запрошення на 81st Lviv Young Scientists International Conference 2020
(22-24 квітня, Львів, Україна)
Дати проведення і дедлайни студентських наукових конференцій в Україні і закордоном Запрошення IMEDSCOP 2020
(2-3 квітня, Полтава, Україна)