Студенту

Master

Силабус

Вибіркові курси

Кваліфікаційні роботи

Clinical ordinator

Штат кафедри

Рисинець Тетяна Петрівна


в.о. зав. кафедри, доцент, Кандидат психологічних наук

За освітою «Психолог, викладач вищого навчального закладу».
Стаж науково-педагогічної діяльності з 2006 року.
З 2006 по 2015 рік працювала асистентом на кафедрі психології ВДПУ імені М. Коцюбинського.
З 2015 по 2023 рік асистент на кафедрі нормальної фізіології ВНМУ ім. М. Пирогова, де і отримала вчене звання доцента кафедри нормальної фізіології.
Автор понад 90 наукових робіт у галузях педагогічної та вікової психології в тому числі публікацій у журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз Scopus i Web of Science.
В 2017 році отримала другу вищу освіту в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Біологія», кваліфікація «Біолог, вчитель біології».
Травень 2019 року пройшла стажування - Фінляндія, Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен «Стажування для освітян та школа з англійської мови».

Лісовий Микола Іванович


завуч кафедри, доцент, Кандидат педагогічних наук

З 1983 р. до листопада 2023 р. працював на кафедрі російської мови (потім - кафедра української та російської мов, потім - кафедра українознавства) ВНМУ ім. М. І. Пирогова.
Стаж науково-педагогічної діяльності – з 1983 р. 2006 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти «Формування професійного мовлення майбутніх медичних працівників у вищих медичних навчальних закладах».
Автор понад 90 наукових, навчально-методичних праць, навчальних програм, посібників; навчального посібника для студентів ЗВО «Культура професійного мовлення», затвердженого МОН України; співавтор національного підручника «Українська мова за професійним спрямуванням», затвердженого МОЗ України.

Потоцька Ірина Сергіївна


доцент, Кандидат психологічних наук

Автор понад 100 наукових робіт у галузях педагогічної та вікової психології, психології організацій, соціальної та медичної психології, в тому числі публікацій у журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз Scopus i Web of Science.
Системний сімейний психотерапевт, практичний психолог.
Стаж науково-педагогічної діяльності/науково-педагогічний досвід з 2006 року.
Учасник мультидисциплінарної команди тренерів з ментального здоров’я в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Лектор Київського Гештальт Університету. Директор медико-психологічного центру «Феномен».
Дійсний член громадської організації "Центр громадського здоров'я «Незалежність»", що займається профілактикою ВІЛ/СНІДу серед вразливих верств населення міста Вінниці та Вінницької області та соціально-психологічною допомогою ВПО.

Балтремус Володимир Євгенійович


доцент, Кандидат педагогічних наук

Автор понад 30 наукових та навчально-методичних праць в галузі демократизації освіти, в тому числі публікацій у журналах, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.
Професійний педагогічний досвід – з 2002 р. На кафедрі веде курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Професійна майстерність викладача».

Бессараба Олена Юріївна


викладач, Кандидат психологічних наук

В 1998 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.
2013 р. - по сьогоднішній день - волонтер Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, інструктор з навчання населення першої допомоги, член Загону Швидкого Реагування Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
2018 р. - по сьогоднішній день – керівник програми «Психосоціальна реабілітація та адаптація військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих УБД», Вінницької ОВА.
2019р. - по сьогоднішній день - голова комітету «Медичної на фізичної реабілітації ветеранів війни» Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій ОВА.
2022р. - по сьогоднішній день – член обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей(осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Вінницькій ОВА.
2023р. – по сьогоднішній день – регіональна координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Вінницькій області.
2023 р. – по сьогоднішній день – член координаційної ради та робочої групи з реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я у Вінницькій області.
2023 р. - по сьогоднішній день – позаштатний радник Начальника обласної військової адміністрації з питань координації Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Працювали на кафедрі


Полянська Катерина Степанівна


викладач

Професійні інтереси:
лінгвістика, педагогіка, психологія, іноземна філологія.
Автор 20 наукових робіт у галузі педагогіки, в тому числі публікацій у журналах, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science.
Тема наукового дослідження:
«Формування культури міжнаціонального спілкування іноземних студентів в навчальному просторі медичних закладів вищої освіти»

Волосович Тетяна Василівна


викладач-стажист

В 2006 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.
Автор 3 навчально-методичних праць.

Магденко Надія Вячеславівна


лаборант

В 2018 році з відзнакою закінчила Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного.
Наразі студентка 6 курсу Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, спеціальність "Медична психологія".

Новини

Тренінг
25.05.2024

21 травня 2024 року викладачі кафедри педагогіки та психології разом зі студентами спеціальності "Медична психологія" пройшли тренінг з надання першої психологічної допомоги та управління стресом у рамках координаційної ініціативи МОМ, Агенства ООН з питань міграції, та Національного кластеру з питань захисту.

 

.....

Міжнародна науково-практична конференція
25.05.2024

17 травня 2024 року викладачі кафедри педагогіки та психології прийняли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "РЕАБІЛІТАЦІЯ: ФІЗИЧНА, ПСИХОЛОГІЧНА, СОЦІАЛЬНА". Органінізатор конференції Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна".

 

...

Круглий стіл
25.05.2024

14 травня 2024 року в стінах ВНМУ пройшов Круглий стіл "Допомога, самодопомога і розвиток стійкості у період воєнного стану". У взаємодії з Вченою Радою, до організації Круглого столу долучилися всі кафедри Університету, що мають профіль, пов"язаний із ментальним здоров"ям.

 

.....

«Перший крок в науку – 2024»
18.04.2024

..

Щиро вітаємо переможців ХХІ Студентської наукової конференції  з міжнародною участю "Перший крок в науку - 2024"!

Нехай Вас супроводжують творчі перемоги, а наукова діяльність приносить задоволення та результати!

1 місце - Шкуропинська Поліна, 61 група, 2 курс.

2 місце - Любавіна Анастасія, 14-б група, 3 курс.

3 місце - Василик Валерія, 95-а група, 1 курс.

3 місце - Марчук Вадим, 46-б група, 1 курс.

Найкраща стендова доповідь - Демидова Марина - Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна".

.......

 

 

 

«Перший крок в науку – 2024»
15.04.2024

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Шановне товариство (викладачі та студенти)!
Запрошуємо вас 18 квітня 2024 р. взяти участь у засіданні
секції педагогіки та психології під час студентської наукової
конференції «Перший крок у науку – 2024».
Початок – о 13 год.
Місце проведення – кафедра педагогіки та психології
(вул. В. Стуса, 2, четвертий поверх).
Оргкомітет

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!
Шановне товариство (викладачі та студенти)! Запрошуємо вас 18 квітня 2024 р. взяти участь у засіданні секції психології та педагогіки під час студентської наукової конференції «Перший крок у науку – 2024». Початок – о 13 год. Місце проведення – кафедра педагогіки та психології (вул. В. Стуса, 2, четвертий поверх).
Оргкомітет

В рамках співпраці з громадською організацією "Гармонія", 5 лютого для слухачів науково-педагогічного стажування та студентів ВНМУ, була проведена зустріч на теми: "Постуга Ранього втручання" та "Етичні правила спілкування з людьми з інвалідністю"!!!
08.02.2024

......

Контакти

Кафедра педагогіки та психології

Вул. В. Стуса, 2.

E-mail: Pedagogy@vnmu.edu.ua