literature

14.04.2017

Навчально-методична література, видана на кафедрі нормальної фізіології за 2016- 2021 р.р.

1.Physiology”:підручник для студ. вищ. мед. навч. Закладів для  іноземних студентів,  5 видання. -Moroz V.M, Shandra O.A., Vastyanov R.S., Yoltukhivsky M.V., Omelchenko O.D. – Vinnytsia:Nova Knyha, 2020. -728p.

2."Physiology":підручник для студ. вищих мед. навч. закладів для іноземних студентів, 4 видіння.- Moroz V.M., Shandra O.A., Vastyanov R.S., Yoltukhivsky M.V., Omelchenko O.D.- Vinnytsia: Nova Knyha, 2019. -728p.

3. Фізіологія. Короткий курс: навч. посібник для медичних та фарм. ВНЗ/Мороз В.М., Йолтухівський М.В., Бєлік Н.В. та інші за ред. акад. АМНУ Мороза В.М., Йолтухівського М.В., 2-ге видан., доповн. і переробл. Вінниця: Нова Книга, 2019.-392с.:іл.

4. Фізіологія. Частина 1. Загальна фізіологія. Навчально-методичний посібник (для студентів медичного факультету). -Мороз В.М., Йолтухівський М.В., Борейко Т.І., Шаповал О.М., Белік Н.В, Довгань О.В., Омельченко О.Д., Рокунець І.Л  І.Л., Богомаз О.В. та інші- Вінниця, 2018, 60с.

5. Фізіологія Частина 2. Фізіологія вісцеральних систем. Навчально-методичний посібник (для студентів медичного факультету). -Мороз В.М., Йолтухівський М.В., Бандурка Н.М., Гусакова І.В., Дацишин П.Т., Дем яненко Л.П., Коновалов С.В., Омельченко О.Д.,   Рокунець І.В., Хмель Л.Л. –Вінниця, 2018, 92с.

6. Фізіологія. Навчально-методичний посібник для аудиторної та поза аудиторної роботи студентів стоматологічного факультету. Частина 1. -М.В.Йолтухівський, С.В.Коновалов, О.М.Шаповал. – Вінниця, 2016, 90с.

7. Фізіологія. Навчально-методичний посібник для аудиторної та поза аудиторної роботи студентів стоматологічного факультету. Частина 2. - М.В.Йолтухівський, С.В.Коновалов, Н.М.Бандурка, О.М.Шаповал. – Вінниця, 2016, 96с.

8. Фізіологія. Частина II.  Фізіологія вісцеральних систем (для студентів фармацевтичного факультету, спеціальність «Фармація»), Мороз В.М., Йолтухівський М.В., Борейко Т.І., Шаповал О.М., Белік Н.В, Довгань О.В., Рокунець І.Л., Богомаз О.В. – Вінниця, 2016, 95с.

9. Фізіологія // Навчально-методичний посібник для студентів фармацевтичного факультету заочної форми навчання  (спеціальність фармац.). Йолтухівський М.В., Борейко Т.І.,Белік Н.В.,Рокунець І.Л.,Шаповал О.М.,Довгань О.В. – Вінниця, 2016, 78с.

10. Фізіологія : підручник для студ. вищ. мед. навч. закладів / В.Г.Шевчук, В.М.Мороз, С.М.Бєлан, М.Р.Гжегоцький, М.В.Йолтухівський; за редакцією В.Г.Шевчука. – Вид. 3-тє. – Вінниця : Нова Книга, 2017. – 448 с. : іл.

11. Мороз В.М., Йолтухівський М.В.,Омельченко О.Д., Н.М.Бандурка, І.В.Гусакова, П.Т.Дацишин, Л.П.Дем’яненко, С.В.Коновалов, І.Л.Рокунець, Л.Л.Хмель //Фізіологія Частина 2.  Фізіологія вісцеральних систем Навч.-метод. Посібник для студентів мед ф-ту, Вінниця – 2017. -124с.

12. V.M.Moroz, M.V.Yoltuchivsky, Omel’chenko O.D., I.V.Gusakova, O.V.Bogomaz, O.O.Nikolaenko, T.O.Velychko // Physiology //Handbook for the students of farmaceutical faculty, Vinnitsia-2017. – 68p.

13. V.M.Moroz, M.V.Yoltuchivsky, Omel’chenko O.D., I.V.Gusakova, O.V.Bogomaz, O.O.Nikolaenko, T.O.Velychko // Physiology//Handbook for students of dental faculty, Vinnitsia-2017. – 102p.

14. V.M.Moroz, M.V.Yoltukhovsky, O.D.Omelchenko, O.V.Bogomaz, I.V.Gusakova, O.O.Nikolaenko //Physiology//Handbook for students of Dental faculty. Module 1: General physiology- Vinnitsia – 2018.- 97 C.

15. Мороз В.М., Йолтухівський М.В., Бєлік Н.В., Борейко Т.І., Дем яненко Л.П., Довгань О.В., Омельченко О.Д., Супрунов К.В., Шаповал О.М.// Фізіологія. -Частина 1. Загальна фізіологія Навч.-метод. Посібник для студентів мед ф-ту, Вінниця – 2018. - 108с.

16. Мороз В.М., Йолтухівський М.В.,Власенко Ол.В., Бабич Л.В., Бандурка Н.М., Гусакова І.В., Дацишин П.Т., Дем яненко Л.П., Коновалов С.В., Костюк Л.В., Макаров С.Ю., Омельченко О.Д.,Очеретна О.Л., Рокунець І.Л., Хмель Л.Л.// Фізіологія. -Частина 2. Фізіологія вісцеральних

систем. Навч.-метод. Посібник для студентів мед ф-ту, Вінниця – 2019. - 129с.