Соціальні мережі Студентського Самоврядування

Скільки часу на день Ви присвячуєте соціальним мережам? Що відчуваєте, коли гортаєте стрічку новин? Яку інформацію шукаєте? Чи переконані в її достовірності?

Для поширення актуальних, цікавих студентству новин були створені сторінки Ради Студентського Самоврядування у соціальних мережах
:arrow_down:


@ssvnmy - канал Студентського Самоврядування, де зібрана абсолютно вся перевірена необхідна інформація, що безпосередньо стосується студентів ВНМУ та діяльності комітетів СС. Крім того, тут Ви можете знайти посилання на Форму для звернень до СС.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014685933611
На сторінці у Facebook можна прочитати про різні події та заходи, у яких беруть участь та здобувають перемогу наші студенти, новини МОЗ та інших організацій.

•Така ж інформація поширюється на сторінці СС в Instagram -
https://instagram.com/studrada_vnmu?igshid=1b9b5j1tr1i6u

https://instagram.com/vnmu.pirogovka?igshid=1ajfgm2yrtbak - Instagram-сторінка журналу "Pirogovka", створеного Студентським Самоврядуванням, із коротким змістом останніх випусків журналу, а також цікавими медичними фактами

https://www.instagram.com/p/B9SFSo9A7FA/?igshid=beqvcx0426fm - сторінка Instagram комітету навчальної роботи та громадського здоров‘я, де ви зможете дізнатися всю детальну інформацію про діяльність комітету.

Приєднуйтеся, щоб бути у вирі подій студентського життя!