29 жовтня – День боротьби з інсультом

На жаль, кожні 30 хвилин один пацієнт, якого можна було б врятувати, помирає через інсульт або стає довічним інвалідом через те, що його лікували в неналежному медичному закладі...

До Всесвітнього дня боротьби з інсультом, який проводитиметься 29 жовтня 2022, кафедра нервових хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова запланувала і проводить ряд соціально-просвітницьких, комунікаційних та наукових заходів.

Професор Сергій Московко, завідувач кафедри нервових хвороб, 28 жовтня 2022 рок виступає на щорічному національному конгресі з інсульту з питань організації допомоги при гострій судинно-мозковій патології.

До Всесвітнього дня боротьби з інсультом буде проведено круглий стіл експертів з питань лікування гострого мозкового інсульту - Ініціатива Angels та ГО "Українське Товариство Інсультної Медицини" (Президент - Московко С.П.).

Відбулась колегія Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації «Про стан надання медичної допомоги хворим з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями в ЗОЗ області впродовж 6 місяців 2022 року (Московко С.П., Височанська Т.Г.).

Заплановано участь і проведення Всеукраїнського тренінг-вебінару для медичних сестер інсультних відділень (протягом листопада 2022 р., 4 сесії щотижня, по 3 - 4 години; кількість учасників - 360; захід проводиться за ініціативи Angels в Україні (https://ua.angels-initiative.com/).