Шановні науковці ВНМУ ім. М. І. Пирогова

З початком повномасштабного вторгнення компанія Elsevier підтримала українців та українську наукову спільноту, надаючи фінансову підтримку та безкоштовний доступ до цінних баз та продуктів (Scopus, ScienceDirect, ClinicalKey та ін.). Ця підтримка продовжується і зараз. Компанія Elsevier створила Resource Centre для швидкого доступу до запропонованих ресурсів. Додатково Elsevier пропонує безкоштовну публікацію статей у журналах золотого відкритого доступу.

Нижче подаємо текст листа Elsevier з детальною інформацією.

На початку вторгнення в Україну на початку цього року Elsevier негайно вжила заходів для підтримки місцевих колег та їхніх сімей. Разом із нашими дочірніми компаніями ми пожертвували 1 мільйон доларів на допомогу організаціям на місцях в Україні та прикордонних країнах, щоб підтримати зусилля з надання негайного захисту та медичних та екстрених товарів. Ми запропонували дослідникам і студентам в Україні або переселенцям з України безкоштовний доступ до ScienceDirect і забезпечили клініцистам безкоштовний доступ до таких інструментів, як ClinicalKey, щоб продовжувати свою важливу роботу. Ми також відмовляємося від плати за публікацію статей (APC) для українських авторів-кореспондентів, які публікують публікації в золотих журналах відкритого доступу – для допомоги та підтримки звертайтеся за електронною адресою agreementactivation@elsevier.com.

Відтоді ми працювали з нашими колегами з української академії та іншими, щоб визначити, які продукти найкраще допоможуть задовольнити їхні потреби. Щоб і надалі полегшувати дослідникам роботу в складних умовах, ми запровадили Resource Centre, де українські дослідники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових дослідницьких інструментів Elsevier, таких як Scopus нашої реферативної бази наукових цитувань; Researcher Discovery, нашого модуля для співпраці; Researcher Academyмодулю безкоштовного електронного навчання, розробленого світовими експертами, а також ScienceDirect і Mendeley. Якщо ви український клініцист або студент-медик, ми також продовжуємо пропонувати доступ до клінічного контенту та інструментів тут.

Налаштуйте свій безкоштовний доступ, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Будь ласка, зареєструйтеся на registration page. Ідентифікатор і пароль будуть надіслані безпосередньо на вашу електронну адресу.

1. Відвідайте access page, щоб розпочати

2. Введіть реєстраційний номер:

3. Введіть пароль:

4. Натисніть продовжити.

5. Створіть новий профіль зі своєю адресою електронної пошти АБО прив’яжіть свій безкоштовний доступ до наявного профілю через свою адресу електронної пошти.

6. Ваша початкова сторінка буде Scopus, але ви матимете доступ до ScienceDirect; Scopus, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley. Відвідайте сторінку центру Resource Centre Page, щоб отримати інформацію про те, як увійти, короткі посібники та іншу інформацію.

Ми сподіваємося, що ці ресурси нададуть деяку підтримку в продовженні ваших досліджень у цих дуже складних обставинах.

 

Nick Fowler
 Laura Hassink
Chief Academic Officer Managing Director, STM Journals