Налагоджено співпрацю нашого університету з Вінницькою поліцією

24 травня в актовій залі Науково-дослідного Центру Вінницького Національного медичного університету імені Миколи Пирогова підписано Меморандум про партнерство та співробітництво Головного управління Національної поліції у Вінницький області та Університету. Документ підписали виконувачка обов'язків ректора університету, доктор медичних наук, професор Вікторія Петрушенко та начальник поліції Вінницької області, полковник поліції Іван Іщенко. В заході взяли участь керівники обласної поліції, члени ректорату та інших підрозділів навчального закладу.

Вікторія Петрушенко та Іван Іщенко перед підписанням Меморандуму поділилися своїми думками про актуальність співпраці медиків і співробітників силових установ, яка зросла у зв'язку з війною на території України проти російського агресора.

Загальновідомо про численні ініціативи студентів та науковців нашого медичного університету, спрямовані на підтримку українських бійців-захисників ще з початку антитерористичної операції на Донбасі. Підписаним Меморандумом ця патріотична діяльність тільки посилюється й набуває чіткого спрямування. Адже нині воюють зі зброєю в руках за нашу суверенність, отримують поранення та важкі травми, гинуть не лише воїни Збройних Сил України, але й бійці поліційних підрозділів. Тому один із зобов'язуючих пунктів Меморандуму гласить про «Надання психологічної допомоги, фізичної та медичної реабілітації пораненим працівникам поліції». Підписаний документ визначає багато інших напрямків корисної співпраці правоохоронної установи та нашого університету.

На завершення церемонії цілком логічно прозвучало, що народився черговий важливий документ, який ще більше підтвердить зростаючу роль Вінницького Національного медичного університету імені Пирогова в житті українського суспільства. Цю знаменну подію її учасники вирішили зафіксувати на колективному фото.

Переглянути відео

1

2

3

4

5