Міжнародний Медичний Форум 2020

Міжнародний медичний Форум 2020

Відкрити в браузері →

Міжнародний
                          медичний Форум 2020

Шановні колеги!

З радістю повідомляємо, що 19–21 травня 2020 року відбудеться довгоочікувана подія у сфері охорони здоров’я України – XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації».

Увага! Нове місце проведення:

Київ, проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська»

Форум – визнаний діловий майданчик, який щороку є місцем зустрічі керівників закладів охорони здоров'я всіх форм власності, директорів та їх заступників, вчених і лікарів різних спеціальностей, розробників нових технологій та IT-програм, виробників й постачальників обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.

Міжнародний медичний Конгрес

Оргкомітет формує для вас насичену науково-практичну програму Міжнародного медичного Конгресу – конференції, семінари, майстер-класи, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі.

Отримати запрошення →

Увага! Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Фахівці отримають не тільки знання та досвід, а й сертифікати підвищення кваліфікації!

Програма Міжнародного медичного Конгресу наразі формується, але отримати своє електронне запрошення можна вже сьогодні: http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj [безкоштовно, без промокодів, вхід вільний для всіх].

Широка експозиція обладнання та витратних матеріалів

В рамках експозиції Форуму компанії-учасники представлять для вас весь спектр обладнання, техніки, інструментарію для медицини, новинки фармацевтичних препаратів від світових та вітчизняних виробників. Спеціалісти матимуть можливість побачити обладнання на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями його практичного застосування у роботі, отримати професійні консультації.

Надіслати листа колезі →
Переслати листа керівнику →

Як тільки з'явиться програма заходів, всім зареєстрованим фахівцям буде надіслане особисте повідомлення на email!

Зареєструватися → http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

 

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, зверніться до оргкомітету Форуму найзручнішим способом:

Збережіть цей лист та поділіться з колегами. За необхідності, оргкомітет Форуму надішле лист-запрошення для оформлення відрядження. Для цього напишіть на email: press@medforum.in.ua

Місце проведення: Київ, проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, поруч із метро «Шулявська».

Приєднуйтесь в соціальних мережах: