Медичний Оскар - 2020

9 серпня 2020 року  у столичному виставковому центрі «Парковий» відбулась церемонія нагородження найкращих медичних працівників 2019-2020 років відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден святого Пантелеймона" та "Медаль святого Пантелеймона" (фото 1).

Поважна рада відзнаки за участю представників регіональних рад обрала по одному переможцю у таких номінаціях, як: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник» «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземців). Регіональна рада Вінницької області, завдяки своїй плідній, злагодженій, відданій праці протягом 2019-2020 років отримала високу оцінку від Поважної ради м. Київ та – вперше - 5 (п‘ять) відзначених медичних працівників (фото 2).

"Орден святого Пантелеймона" у номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» отримав старший ординатор відділення невідкладної медичної допомоги Військово – медичного клінічного центру Центрального регіону  м. Вінниця, викладач ВНМУ, підполковник медичної служби Бабій Вадим Юрійович (фото 3).

Прославу у номінації «Найкращий медичний працівник» отримала медична сестра клініки інфекційних захворювань  працівник ЗСУ Молочнюк Людмила Іванівна. Прославу «За лікарське мистецтво"  отримав  лікар-хірург, науковець, викладач ВНМУ  Чорнопищук Роман Миколайович; Прославу «За турботу та ласку до хворого» Ліщишен Олексій Олександрович, фельдшер з медицини невідкладних станів станції екстренної медичної допомоги м. Жмеринка; Прославу «За наукові розробки в медицині» аспірант кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, науковець, громадський діяч Побережець Віталій Леонідович.

Медичні працівники, які були нагороджені відзнакою "Орден святого Пантелеймона" отримають по 50.000 грн.; відзнакою "Медаль святого Пантелеймона" отримають по 25.000 грн., лауреати в номінаціях, які не стали переможцями, отримали дипломи у вигляді Прослави та по 5.000 грн.

Найкращі медики України були нагороджені відзнакою за професіоналізм та милосердя "Медаль святого Пантелеймона" у номінаціях: “За лікарське мистецтво", "За турботу та ласку до хворого", «За наукові розробки в медицині», також вручено відзнаки «За видатні заслуги перед народом України» двом медикам.

Громадська відзнака за професіоналізм та милосердя "Орден святого Пантелеймона" має професійно-фахову спрямованість і присуджується в Україні з 2009 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість та духовний розвиток українського народу і держави в цілому. Вперше нагородження відбувалось за безпрецедентних заходів безпеки: за наявності одноденного негативного тесту ПЛР і маскового режиму.

Пресслужба

1 2 3