ВНМУ ім. М.І.Пирогова – учасник міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2021»

Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова був представлений на 37-ій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2021» в онлайн форматі на платформі osvitaexpo.com.ua. 9-10 квітня.

Мета зазначеної виставки – допомогти випускникам, старшокласникам та їх батькам обрати майбутній заклад освіти та набути бажану спеціальність, можливість ознайомитись з переліками спеціальностей та напрямами підготовки у закладах освіти та з перших рук одержати інформацію про їх діяльність, надати консультації щодо вступу цього року, можливостей навчання та подальшого працевлаштування. На виставці заклади освіти також мали змогу презентувати міжнародну діяльність і партнерство з іноземними університетами, нові підходи до надання освітніх послуг.

У рамках виставки «Освіта та кар’єра – 2021» відбувалися конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи та презентації. 

Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова відзначений експертами Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України та удостоєний Гран-прі у номінації «Імплементація онлайн інструментів для ефективного впровадження змішаного навчання в закладах вищої освіти» та нагороджений Почесним званням «Лідер вищої освіти України» у міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2021».

 

1

2

3