Народний фольклорний ансамбль “Візерунки“

1Фольклорний ансамбль «Візерунки» заснований у 1984 році директором студентського клубу Володимиром Поліщуком. До його складу входять студенти I -VI курсів, лікарі-інтерни, асистенти, практикуючі лікарі.

В репертуарі ансамблю більше 50 пісень різних за тематикою: веснянки,  новорічні колядки, щедрівки,  жартівливі народні, автентичні пісні, балади та козацькі  пісні. Ансамбль має розроблені програми до різних свят: новорічні та різдвяні, до Міжнародного жіночого дня 8 березня, до Дня Перемоги, до Дня медичного працівника та привітання ювілярів.

Колектив бере активну участь в культурних заходах університету: радує своїми виступами на студентських та викладацьких конференціях, з'їздах, симпозіумах лікарів, ювілейних зустрічах випускників. Ансамбль «Візерунки» - частий гість на культурно-масових заходах міста та області.

За  період свого існування ансамбль «Візерунки» дав понад 600 концертів.

У 1999 році з нагоди 15- річчя та за високий рівень творчої діяльності, сценічну і виконавську майстерність по відродженню української національної культури колектив нагороджений Грамотами міськвиконкому та Ради Федерації профспілок України.

2001 рік - на III Всеукраїнському огляді народної творчості серед фольклорних колективів області ансамбль зайняв II місце.

У 2003 році ансамблю «Візерунки» було присвоєно звання Народного самодіяльного колективу.

2004 рік - ансамбль став лауреатом 4-го Всеукраїнського фестивалю самодіяльності художніх колективів профспілок.

2005-2006 pp. - ансамбль бере участь у Всеукраїнському фестивалі художніх аматорських колективів та у святкових концертах з нагоди 650-річчя з дня заснування м. Вінниці.

2006-2009 pp. - лауреат ІV- VІ Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва, дипломант обласного відбіркового конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Червона рута».

2013р. - Народний самодіяльний колектив «Візерунки» бере участь у Всеукраїнській конференції профспілок України у м. Хмільник.

2019р.--Ансамбль Візерунки отримав СВІДОТСТВО про занесення на ДОШКУ ПОШАНИ Федераціх профспілок Вінницькох області.

У доробку творчого колективу - Новорічні та різдвяні поздоровлення в традиційних костюмах на кафедрах університету та лікарнях міста - це ще одна яскрава сторінка  відродження традицій нашого народу.

Свій 35 - річний ювілей колектив зустрічатиме новими

цікавими задумами, розкриваючи джерела народної мудрості, 

призабуті традиції, звичаї, обряди.

1 2 3
 1 4  2