Ансамбль бальних танців “Натхнення”

1

Ансамбль бального танцю був створений у 1992 році за ініціативи директора клубу Поліщука В.О. Його керівником стала випускниця Вінницького державного педагогічного університету Яремчик Ірина В’ячеславівна. З 2008 року ансамблем керував  випускник Київського інституту фізкультури та спорту, чемпіон України з бальних танців - Дмитро Соломаха. З 2011року ансамблем керує Зінкевич Олег. В репертуарі ансамблю європейські та латино-американські танці: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп, самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, драйв та ін.

Ансамбль «Натхнення» – багаторазовий призер та переможець міських та обласних конкурсів хореографічного мистецтва: «Перлини Поділля 1999-2001рр.», «Крок до зірок 2014р.» Танцювальні пари ансамблю є призерами та переможцями всеукраїнських та міжнародних турнірів зі спортивних бальних танців. Колектив бере активну участь в культурних заходах університету, радує своїми виступами на студентських та викладацьких конференціях, з'їздах, симпозіумах лікарів, ювілейних зустрічах випускників. Ансамбль «Натхнення» частий гість на культурно-масових заходах міста та області.

У 2006-2007 рр. ансамбль «Натхнення» став лауреатом V та VІ Всеукраїнських фестивалів художніх аматорських колективів.

- Міжнародний пісенний фестиваль-конкурс «Зірковий парад-2018» м.Львів. Володарі 1-ї премії та «Золотої Зірки Таланту» - Юля Лепетенко та Олександр Климчук.
- ХIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів медиків «Ліра Гіпократа-2018» - «Гран Прі» - Юля Лепетенко та Олександр Климчук.

2 1
2
3
4