Розклад занять 2019-2020

09.09.2019

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА КАФЕДРІ ХІРУРГІЇ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №2 ОСІННІЙ СЕМЕСТР 2019-2020 н.р.

 

I ТИЖДЕНЬ

 

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П'ЯТНИЦЯ

 

1

2

3

1

2

3

1

2

3

4

1

2

3

1

2

3

3П +  МП

397а

Ма

 

 

 

 

361а

Ко

 

 

 

 

 

 

 

395

ПасМа

 

 

396

МаМо

 

426

БонР

 

427

КР

 

 

425

МоБон

 

428

ПК

 

429

ШК

 

430

МоК

 

 

 

5П +  МП

598

СМ

597

СМ

 

 

596

БонМ

599а

М

 

 

595

ШМ

 

 

561а

М

 

 

 

 

4 Ст

Хір.хв.

 

 

444

ШП

 

440а

П

 

 

445

ШБон

 

 

 

439а
П

448а

П

443

ШМо

441

ШП

442

ШП

2 МП

догляд

 

 

 

 

 

 

 

 

262

РМа

263

МаКо

 

 

 

261

ПасР

264

МаПас

 

2 ст

догляд

 

 

 

 

 

 

238а

Г

 

 

 

 

 

 

238а

Г

 

 

2 Ст. заг.хір.дод

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

238а

Г

 

 

 

 

 

Лекції

 

 

 

 

 

4 ст

Анг каф

 

5 МП

РЛ

 

 

 

4 ст. ин

каф

 

 

 

 

 

 

II ТИЖДЕНЬ

 

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П'ЯТНИЦЯ

 

1

2

3

1

2

3

1

2

3

4

1

2

3

1

2

3

3П +  МП

 

361а

Ко

397а

Ма

 

 

 

396

МаМо

395

ПасМа

361а

Ко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

426

БонР

427

КР

428

КП

 

425

МоБон

 

430

МоК

429

ШК

 

 

 

 

5П +  МП

597

СМ

 

598

СМ

 

 

595

ШМ

 

596

БонМ

 

 

 

 

599а

М

 

 

 

4 Ст

Хір.хв.

444

ШП

445

ШБон

 

448а

П

 

 

 

439а

П

 

 

 

 

441

ШП

440а

П

443

ШМо

442

ШП

2 МП

догляд

 

 

 

263

МаКо

264

МаПас

 

 

 

 

 

261

ПасР

262

РМа

 

 

 

 

2 ст

догляд

 

 

 

 

238а

Г

 

 

 

 

 

 

238а

Г

 

 

 

 

2 Ст. заг.хір. дод

 

 

 

238а

Г

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лекції

3МП рл

 

 

4 Пед

6 ауд

 

 

5 П

 РЛ

 

2 ст англ

Заг. хір

 

4 ст укр

РЛ

 

 

3 пед

РЛ

 

 

             Лекції 6 МП - 23.10 ; 29.10; 30.10; 05.11; 06.11 музей №2 морф корпус                                                                                 

 

 

А – Андросов С.І.; Т –Томашевський А.В., П – Павлик І.В., Мо – Мосьондз В.В., Г- Гнатюк Ю.П, Ко - Коцюра О.А  , Маховський-Ма, Пасічник-Пас.заняття проводяться на базі                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ВЦРКЛ

Б – Бондарчук О.І.,  К – Карий Я.В.                                                                                                                          заняття проводяться на базі Госпіталю інвалідів ВВВ

Р – Рубан М.М.                                                                                                                                                         заняття проводяться на базі МКЛ №3 (Старе місто)

С - Сандер С.В.                                                                                                                                              

М - Москалюк О.В., Ш - Шапринський Є.В.                                                                    заняття проводяться на базі Військового госпіталю (військ.санаторій)