15.04.2019

У місті Київ 11 квітня відбулась VІІ науково-практична конференція «Актуальні проблеми лікування хворих на хронічне обструктивне захворювання легень». Організатором був національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, головою оргкомітету та модератором був академік НАМН України, професор Фещенко Ю.І.

Було обговорено найбільш актуальні питання діагностики та лікування ХОЗЛ в світлі нової міжнародної угоди GOLD 2019 та представлено національну настанову з негоспітальної пневмонії у дорослих осіб. В обговоренні цих питань з лекціями виступали член-кор. НАМН України, професор Т.О. Перцева, член-кор. НАМН України, професор В.К. Гаврисюк, професор Ю.М. Мостовой, професор О.Я. Дзюблик, професор М.М. Островський.

Змістовними та цікавими були доповіді, що представили співробітники кафедри пропедевтики внутрішньої медицини проф. Т.В. Константинович, професор А.В. Демчук, доцент Н.С. Слепченко, кмн А.А. Довгань. Ці доповіді викликали велику зацікавленість аудиторії, активно обговорювались в дискусії, що є свідченням актуальності та вагомості представлених напрацювань.