Інформація про проведення щорічної терапевтичної вікторини «Пропедевтшоу»

11.03.2015

Інформація про проведення щорічної терапевтичної вікторини «Пропедевтшоу»

На кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини 14 лютого 2015 року було проведено щорічну терапевтичну вікторину «Пропедевтшоу». Цей захід проводиться 20 років поспіль та щорічно захоплює все більшу кількість студентів.

У цьому році змагались чотири команди: команда А та Г потоку «Спасатели Терапю», команда Б потоку «Вечірній терапевт», команда В потоку «В/В» та дебютанти цього року - команда медичного факультету №2 «Зубець П».

До складу журі вікторини увійшли доценти кафедри пропедевтики внутрішньої медицини. Пропедевтична вікторина проходила у декілька етапів. Перш за все всі команди представили свої запрошення. Першим на «Пропедевтшоу» був представлений конкурс «Візитка. Кафедра очима студентів». Наступними були ряд інтелектуальних конкурсів: конкурс розминка дозволив виявити знання студентів з обстеження хворих на захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, кожна команда мала змогу відповісти на теоретичне питання та розв'язати  ситуаційну задачу (конкурс проводили професор Распутіна Л.В., доцент Пентюк Н.О.).

Представляємо Вам наші питання:

Знання студентів та швидкість реакції оцінювали у бліц-конкурсі, де кожна команда за 45 сек. Мала змогу відповісти на 10 питань (конкурс проводила доцент Томашкевич Г.І.). На слідуючому етапі проведено конкурс знавців ЕКГ та спірографії (конкурс проводили професор Константинович Т.В., доцент Демчук Г.В.). Почуття гумору та свої таланти студенти мали змогу розкрити у конкурсі домашнього завдання на тему «Клінічний випадок». Та, на завершення, журі мало змогу оцінити плакати за здоровий спосіб життя.

За результатами всіх конкурсів переможцями стала команда потоку В «В/В», друге місце зайняла збірна команда А та Г потоку «Спасатели Терапю», третє місце дісталось команді медичного факультету №2 «Зубець П», команда Б потоку «Вечірній терапевт» зайняла четверте місце.

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини вітає всіх студентів з цим святом науки та гумору, бажає подальших звершень, наукових досягнень, здійснення мрій. До нових зустрічей!

Фотозвіт додається.

14.02.2015 рік