Співробітники кафедри презентували наукові досягнення на ERS-2018!

04.10.2018

 

 


У цьому році в Парижі проходив 28-й Міжнародний пульмонологічний конгрес (ERS).

ERS означає Європейське респіраторне товариство. Програма Міжнародних Конгресів ERS інтегрує кращі досягнення в науці та освіті, охоплюючи ключові теми в області респіраторної медицини з різних областей пульмонології, включаючи туберкульоз, рак легень, хронічну та гостру дихальну недостатність, розлади дихання сну, інтерстиційні захворювання легень, пневмонія, муковісцидоз, ХОЗЛ, бронхіальна астма та інші.

Конгрес є найбільшим в області дихальної медицини, з регулярним відвідуванням понад 22 000 делегатів і є місцем, де можна зустрітися з колегами з усього світу.

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова пишається тим, що наші наукові досягнення було гідно оцінено організаторами конгресу та були опубліковані та представлені у вигляді усних та стендових доповідей.


Вітаємо команди дослідників:

  1.  Мостового Ю.М., Слепченко Н.С., Цимбалюк Н.В., Сідорова А.А., Дмитрієва К.Д. Результати було представлено Слепченко Н.С. як усну доповідь і стендову експозицію на тему «Role of e-cigarettes in the smoking cessation».
  2. Мостового Ю.М., Вільцанюк О.О., Гунько А. Результати було представлено Вільцанюк О.О. як усну доповідь і стендову експозицію на тему «Comparative laboratory evaluation of systemic inflammatory respond in patients with opium drugaddiction and community-acquired pneumonia.»
  3. Мостовой Ю.М., Демчук А.В., Побережець В.Л. Результати було представлено Побережцем В.Л. як стендову доповідь на тему «Role of the fat and muscle tissues in formation of the quality of life in COPD patients.»