Презентація 25 травня 2014 року

03.12.2014

Презентація.

25 травня 2014 року відбулась презентація наукового посібника «Синдром недиференційованої дисплазії сполучної тканини». Автори: О.В. Солейко, Н.А. Рикало, У.П. Осипенко, Л.П. Солейко. СНДСТ виявляється у 20-25%, що являє собою високу поширеність, але дана патологія часто випадає з поля зору та уваги практичних лікарів, що в свою чергу пов’язано з недостатнім висвітленням цієї проблеми в навчальній програмі. Сьогодні даний діагноз уже з′являється в медичній класифікації деяких країн. Недиференційована ДСТ – міжнародна проблема, вирішення якої лежить у площині розробки, як концепцій патогенезу, так і визначення стратегій системного підходу у лікуванні. У зв’язку з цим представлені у посібнику дані будуть корисними для різних спеціалістів. Були представлені дві доповіді: проф. О.В. Солейко та доц. Л.П. Солейко. Присутні: сімейні лікарі, терапевти, кардіологи, ревматологи, всього 70 чоловік.

Жваво пройшло обговорення даної проблеми, бажаючі отримали книгу. Окрасою презентації стали виступи студентів училища мистецтв ім. М. Леонтовича та студентів ВНМУ імені М.І. Пирогова.