Практика студентів на базі Немирівської ЦРЛ

28.08.2019

У липні 2019 року на базі КНП" Немирівська ЦРЛ НРР" проходили практику студенти 2 - 5 курсів ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Керівник практики доцент ВНМУ ім. М.І. Пирогова Слепченко Н.С.

За час проходження практики студентами були засвоєні методи обстеження, лікування згідно програми.

Комісія в складі доцента кафедри пропедевтики ВНМУ ім. М.І. Пирогова Слепченко Н.С., головного лікаря Ткачука Павла В’ячеславовича, завідувача хірургічним відділенням Паламаря Юрія Борисовича, завідувачки акушерсько- гінекологічної служби Паламар Олени Леонідівни, завідувача дитячим відділенням Чмирука Юрія Дмитровича, в.о. завідувачки терапевтичним відділенням Чернеги Ірини Анатоліівни прийняла екзамен по практиці.

Ми дякуємо за співпрацю адміністрації та колективу лікарні, заступнику головного лікаря з медичної частини Оцупку Юрію Петровичу, всьому середньому медичному персоналу, які впродовж практики надали можливість студентам оволодіти дуже багатьма навичками і не жаліли свого часу та знань для наших практикантів.