Оголошення результатів та урочисте нагородження переможців студентської олімпіади з пропедевтики внутрішньої медицини та членів студентського наукового гуртка 15.03.2019 в приміщенні виставкового залу Вінницького обласного краєзнавчого музею

20.03.2019

На кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова проводились засідання наукових гуртків та проведено терапевтичну  олімпіаду.

В великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею за ініціативи доцента Солейко Л.П. було проведено святкове засідання студентського наукового гуртка на якому було оголошено на нагороджено переможців олімпіади:

 

І місце – Чеховський Євген 9 а – 88%

ІІ місце - Личак Ірина 19 а –         83%

       Петренко Віктор 9а –    81%

ІІІ місце - Вашкеба К. 23 б –         79%

                  Осадчук Юлія 3 а –     76%

                  Чорний Євген 3 а –       75%

                  Голенок Ольга 18 а –    75 %

 

А також частина студентів отримали подяку від кафедри за високий рівень знань показаних на олімпіаді:

         Тур А.А 24 б

         Савчук Д.В. 5 а

         Леонтович А.О. 19 а

         Мартиненко Д.І. 1 а

         Бакаржієв А.І. 1 а

Овсепян О.А. 4 а

Островерха Д.

 

Було нагороджено виконавців позааудиторної роботи та доповідачів студентських наукових гуртків:

 

02.10.2018 Гурток «Інструментальні методи в пульмонології» під керівництвом доцента Слепченко Н. С. , аспіранта Дмитрієва К.Д.

  1. Бордуніс Галина 2-б. Бронхоскопія – історія. Ригідна бронхоскопія.
  2. Гаврилюк Діана 2-б. Бронхоскопія – історія. Ригідна бронхоскопія.
  3. Кузнецова Інна 2-б. Бронхоскопія  фіброоптична бронхоскопія, лікування. 
  4. Харченко Дар`я 4-б. Спірографія – загальні питання.
  5. Целуйко Богдан 4-б. Спірографія – рестриктивні порушення.
  6. Федоров Андрій 4-б. Спірографія – обструктивні порушення.
  7. Сірош Вікторія 7-б. Пікова швидкість видиху.
  8. Комісарова Юлія 7-б. Доставкові пристрої в пульмонології.

 

 

 

20.12.2018 Гурток «Фактори ризику при патології серцево-судинних захворювань та секрети довголіття» під керівництвом доцента
Солейко Л.П.

1. Барзак Надія VI курс (призер конференції молодих вчених І місце – м. Запоріжжя, І місце – м. Львів).

2. Крюкова Олександра VI курс (призер конференції молодих вчених III місце – м. Івано-Франківськ).

3. Линдюк Наталя V курс медичного факультету №2 (призер конференції молодих вчених III місце – м. Тернопіль).

4. Шеремета Анастасія 5-а.

5. Печериця Ганна 9-а.

6. Пасайлюк Віра 9-а.

7. Голенюк Ольга 18-а.

8. Чайковська Оксана 18-а.

 

17.01.2019 Гурток «Вибрані питання електрокардіографії» під керівництвом доцента Слепченко Н. С. , аспіранта Дмитрієва К.Д

1.      Дмитрієв Костянтин, аспірант 1го року: “Основи електрокардіографії”.

2.      Сидорук Катерина, 24-б :“Зубець Р”.

3.      Тур Анастасія, 24-б :“Інтервал PQ”.

4.      Гуменюк Роман, 24-б :“ЕКГ ознаки блокади ніжок пучка Гіса”.

5.      Сиромятников Євген, 24-б :“Екстрасистолія”.

6.      Зозуля Владислав, 24-б :“Фібриляція та тріпотіння”.

7.      Кудревич Станіслав, 12-а:“Найгостріша та гостра стадії інфаркта міокарда”.

8.      Кульчицький Іван, 12-а:“Підгостра та стадія рубцювання інфаркта міокарда”.

 

Подяки кафедри отримали студенти, які найліпше виконали завдання по позаудиторній роботі:

  1. Чеховський Євген 9-а.
  2. Шеремета Анастасія 5-а.
  3. Личак Ірина 19-а.
  4. Мартиненко Дар’я 1-а.
  5. Ковальчук Олена 1-а.
  6. Чорний Євген 3-а.
  7. Габінет Дар’я 5-а.
  8. Тур Анастасія 5-а.
  9. Булавко Любов 5-а.

10.  Павленко Богдан 19-а.

11.  Чайковська Оксана 18-а.

12.  Радковська Анастасія 18-а.

13.  Петренко Віктор 9-а.

14.  Савчук Дмитро 5-а.

15.  Данилюк Дмитро 19-а.