Брейн-Бренг Пропедевт 2019

24.04.2019

В МПМ “Зоря” 22.04.2019 відбулось чергове свято для студентів 3 курсу лікувального факультету, а саме Терапевтична вікторина “Пропедевт Брейн-Ринг”. 
Це подія, яка назавжди залишиться в серцях учасників та глядачів. Учасники Терапевтичної вікторини “Пропедевт Брейн-Ринг” продемонстрували не лише свої знання з пропедевтики внутрішньої медицини, а й виняткові художні, артистичні, вокальні, танцювальні та гумористичні здібності, створивши атмосферу свята. 
Колектив кафедри пропедевтики внутрішньої медицини дуже вдячний всім учасникам команд за їх самовіддану працю у підготовці до Терапевтичної вікторини “Пропедевт Брейн-Ринг”.
Також ми вдячні членам журі, які завітали до нас на свято: Проректору з наукової роботи, д.мед.н., проф. Власенко О.В.; Проректору з навчальної роботи, д.мед.н., проф. Гумінському Ю.Й., Декану медичного факультету №1, д.мед.н., проф., Шевчуку Ю.Г. Декану медичного факультету №2, д.мед.н., проф. Школьнікову В.С.
Завідувачу кафедри внутрішньої медицини медичного факультету №2 Жебелю В.М. Д.мед.н., проф. кафедри внутрішньої медицини №2 Солейко О.В.
А команди-переможці – “Мітральний клан” (Б-потік) та “HeartBeat” (Г-потік) отримали торти з шампанським. Інші команди – “Пара на Барському” (А-потік) та "Перекваліфікація” (В-потік) отримали солодкі подарунки, а всі члени команд отримали від професора Мостового книжку його оповідань “Вектори думки”.