II етап Всеукраїнської олімпіади з топографічної анатомії та оперативної хірургії, м. Чернівці, 2019р

29.05.2019

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади. Cеред студентів медичних університетів з оперативної хірургії та топографічної анатомії відбувся 17-19 квітня 2019 року у Буковинському державному медичному університеті. У ньому взяли участь троє студентів Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова – Леперенко ОлегГуменюк Роман  та Кручениця Павло. Підготовкою студентів до олімпіади займався завідувач кафедри клінічної анатомії та оперативної хірургії професор Півторак В.І., доцент Бурков М.В., доцент Булько М.П., доцент Жорняк П.В.

Програма олімпіади складалася з шести етапів: теоретичні питання; опис макрофотографій та рисунків; рентгенограм та знімків комп’ютерної томографії; опис хірургічних швів; в’язання хірургічних вузлів; опис хірургічних інструментів; формування міжкишкових анастмозів.

З-понад 50-ти учасників з усіх медичних вищих навчальних закладів України студент ЛЕПЕТЕНКО Олег  став переможцем олімпіади та отримав диплом І ступеня. Студент Гуменюк Роман став кращим у знанні хірургічного інструментарію, Кручениця Павло показав найкращі результати по зав’язуванню хірургічних вузлів.

Після завершення олімпіади організаторами була проведена екскурсія мальовничими куточками міста.

Учасники олімпіади отримали безцінний досвід та багато нових вражень від спілкування з іншими учасниками.

На фото: переможець олімпіади Лепетенко Олег після вручення диплому з головою журі проф. Слободяном О.М. та завідувачем кафедри проф. Півтораком В.І.