Вітаємо нових студентів!

07.08.2019

Професорсько-викладацький склад кафедри медичної психології та психіатрії з курсом післядипломної освіти радий вітати наших першокурсників, які обрали професію лікаря-психолога.

У цьому році студентами спеціальності "медична психологія" стали 66 абітурієнтів.

Ви обрали надзвичайно цікаву, потрібну та важливу професію.

Спектр сфер, де можуть реалізуватися фахівці з дипломом лікаря-психолога, надзвичайно широкий.

Потреба у лікарях-психологах постійно зростає, і зростатиме у майбутньому. На наших випускників чекають у державних і приватних закладах охорони здоров'я, реабілітаційних установах, медико-соціальних експертних комісіях. Спеціальність лікаря-психолога - одна з небагатьох лікарських спеціальностей, що дає вам можливість одразу ж після завершення навчання розпочати самостійну приватну лікарську практику, реалізуючи власні знання, ідеї і творчий потенціал. Крім того, вам доступний весь спектр діяльності у сфері психології та психологічного консультування.

Наскільки успішною буде ваша майбутня професійна діяльність - залежить насамперед від вас.  

На вас чекають неймовірно цікаві роки знайомства з різними гранями людської психіки. Весь спектр предметів професійного спрямування - а їх понад 30 - ви вивчатиме на нашій кафедрі, яка є базовою випускаючою кафедрою спеціальності "медична психологія".

Серед дисциплін, які ви опануєте - медична психологія, психологія спілкування, вікова психологія, сексологія та сексопатологія, сімейна психологія, психотерапія, психодіагностика, психологічне консультування, психіатрія, наркологія, нейропсихологія та багато інших. Ви навчитеся глибоко розуміти людей, легко знаходити контакт з ними, допомагати, розраджувати та зцілювати їхню душу.

Викладачі кафедри, кожен з яких є справжнім фахівцем, із задоволенням передадуть вам свій досвід, знання, вміння. З нами ви проведете найцікавіші роки вашого навчання, пізнаєте усі тонкощі своєї професії, і станете справжніми майстрами клінічної психології.

Від вас потрібні щире бажання і неабиякі зусилля - і тоді найсміливіші мрії стануть реальністю.

Людська психіка - найскладніше і найцікавіше явище Всесвіту. Перед вами стоїть непроста й амбітна задача - опанувати унікальну професію, яка поєднала медицину і психологію. На цьому шляху у вас буде безліч захоплюючих відкриттів, неймовірних здобутків і яскравих перемог.

Ми щиро бажаємо вам успіху!