XV Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених

02.05.2018

19 квітня 2018 року в ВНМУ відбулась XV Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Перший крок в науку - 2018", секція "Дитячі інфекційні хвороби", яка проходила на базі Вінницької обласної дитячої лікарні. Талановита молодь, студенти V та VI курсів взяли участь в даній конференції. На секції було заслухано 7 доповідей, разом з тим, окремо змагалися за призові місця лікарі-інтерні І та ІІ року навчання, які зацікавились цим предметом з V курсу. Всі учасники конференції представили цікаві роботи. Вони гарно попрацювали зі своїми керівниками. В процесі роботи секції відбулось жваве обговорення кожної доповіді. Переможцями стали: 
Студенти: 

 
І місце: Хлипняч Т.М. 6 курс, 57 група. Тема: "Роль генералізованої внутрішньоутробної інфекції (ГВУІ) у структурі причин летальності плодів та немовлят у Вінницькій області" Науковий керівник: д.мед.н., проф. Незгода І.І., ас. Ш. Сінгх; 

 
ІІ місце: Трофімчук Т.Ю. 17 б група, 5 курс. Тема: "Клінічна характеристика менінгитів у дітей". Науковий керівник: к.мед.н.,ас. Науменко О.М. 
ІІ місце: Шидлівська А.А. 20б група, 5 курс. Тема: "Особливості взаємозв'язків лейкоцитарного та лімфоцитарного індексу та ступеню інтоксикаційного синдрому у дітей хворих на кір" Науковий керівник: ас. Асауленко А.А. 

 
ІІІ місце: Габрук І.І. 1 а група, 5 курс, Павлік О.В. 7а група, 5 курс. Тема: Особливості використання пероральних розчинів у дітей з кетоацидозом на тлі ГКІ". Науковий керівник: ас. Нікульченко О.В. 
ІІІ місце: Казьмірчук О.М. 1б група, 5 курс. Тема: "Перебіг кашлюка у дітей на сучасному етапі". Науковий керівник: к.мед.н., ас. Науменко О.М. 
ІІІ місце: Тищенко В.О. 99а група, 5 курс. Тема: Особливості ураження печінки у дітей з інфекційним мононуклеозом". Науковий керівник: ас. Асауленко А.А.

 

Молоді вчені: 


І місце: Гончарук А. лікар-інтерн. Тема: Респіраторний мікоплазмоз. Особливості перебігу та лікування". Науковий керівник: к.мед.н.,доц. Онофрійчук О.С. 


ІІ місце: Купрата О.О. лікар-інтерн 1 група. Тема: "Поширенність та епідеміологічні особливості перебігу ентеровірусної інфекції серед населення Вінницької області за період 2014-2017 рр.". Наковий керівник д.мед.н., проф. Незгода І.І.