КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ТОRCH-ІНФЕКЦІЙ»

26.03.2018

21 березня 2018 року в м. Вінниця в конференцзалі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні о 1000

відбулася конференція  на тему: «Міждисциплінарний підхід до вирішення проблеми ТОRCH-інфекцій»

Привітання учасникам конференції висловила Бондаренко Тетяна Вікторівна – начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

Вступне слово. Мотивація проведення конференції - професор, д.м.н.  Незгода Ірина Іванівна.

Були представлені доповіді:

1. «Роль ТОRCH-інфекції в репродуктивному здоров’ї».

Доповідач: Постоловська Т.Д. – завідувач ОЦПС та МГК ОПЦТД

2. «Вірусний гепатит В у новонароджених та дітей перших 3-х років життя».

Доповідач: проф., д.м.н. Незгода І.І. – завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

3. «Особливості перебігу та лікування пермісивних інфекцій (хламідіоз, мікоплазмоз, лістеріоз) у дітей. Сучасні підходи до лікування».

Доповідач: доц. к.м.н. Онофрійчук О.С.

4. «Інтегрований підхід до ведення дітей з жовтяницями».

Доповідач: проф.,  д.м.н.  Яблонь О.С. – завідувач кафедри педіатрії № 1 ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

5. «Актуальні питання профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини».

Доповідач: доц. к.м.н.  Станіславчук Л.М. (Кафедра дитячих інфекційних хвороб ВНМУ ім. Пирогова,

КЗ «Вінницький обласний клінічний центр профілактики і боротьби зі СНІДом»)

6. «Аналіз летальних випадків цитомегаловірусної інфекції у дітей за 5 років у Вінницької області за даними обласного патологоанатомічного бюро».

Доповідач: Холод Л.П.начальник патологоанатомічного бюро Вінницької області

7. «Клініко-діагностичні аспекти внутріутробних інфекцій (герпетичної  - HSV ½ та паровірусної  - В19) у дітей. Сучасні підходи до лікування».

Доповідач: асистент, к.м.н.  Науменко О.М.