Післядиплопна підготовка лікарів 2018-2019 рр.

19.10.2018

На кафедрі «Дитячих інфекційних хвороб»  здійснюється післядипломна підготовка лікарів у вигляді курсів тематичного вдосконалення лікарів з «Дитячих інфекційних хвороб». Курси проходили на протязі 2 тижнів: з 1 по 16 жовтня 2018 р. Викладачі кафедри отримали теплі слова вдячності за гарно проведені курси:

«Дуже вдячні проф. Незгоді І.І.,  доц. Онофрійчук О.С. та доц. Станіславчук Л.М. за високопрофесійне проведення тематичних курсів для лікарів-педіатрів, неонатологів. На протязі 2 тижнів ми не тільки слухали лекції щодо сучасних методів діагностики та лікування дитячих інфекційних хвороб, але й дивились хворих у відділенні, важкохворих -в реанімаційному відділенні, приймали участь в консультативних прийомах дітей. Сподіваємось, що наступного разу у нас буде можливість підвищити свій професійний рівень з питань невідкладної допомоги, які не увійшли в тематичний план з інфекційних хвороб у дітей цього року.»

 

                                                                                                                                                                                                      Лікарі-курсанти.

 

Кафедра "Дитячих інфекційних хвороб" ВНМУ ім. М. І. Пирогова проводить такі курси двічі на рік. Всіх бажаючих запрошуємо до походження післядипломної освіти на нашій кафедрі. Відповідну інформацію та путівки на курси Ви можете отримати в Обласному відділі охорони здоров'я.