2. 2019.11.14-17 – м. Влоцлавек, Республіка Польща –Прийом матеріалів для участі у науково-педагогічному стажуванні «Психологія і педагогіка на сучасному етапі розвитку наук. Актуальні питання теорії і практики. Досвід ЄС.»

Шановні колеги, дорогі друзі!
Триває прийом матеріалів для участі у науково-педагогічному стажуванні
«ПСИХОЛОГІЯ І ПЕДАГОГІКА НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ
НАУК: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ. ДОСВІД ЄС»
(м. Влоцлавек, Республіка Польща, 14–17 листопада 2019 р.)

Для участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають освіту в галузі педагогічних і психологічних наук.

Навчальне навантаження стажування становить 5 кредитів (150 годин).

Форма участі: очна.

Особи, які зацікавлені взяти участь у науково-педагогічному стажуванні, мають виконати такі умови до 18 жовтня:
- заповнити заявку за посиланням;
- підготувати документи для виїзду за кордон;
- внести передплату (завдаток).
Передоплата покриває витрати на бронювання готелю, автобусу та адміністративні збори.

За результатами стажування приймаючою стороною (Куявським університетом у Влоцлавеку) видається сертифікат.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування в науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора та старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Детальна інформація про стажування міститься на сайті та в інформаційному листі.

Завантажити інформаційний лист

Представництво в Україні:
Центр українсько-європейського наукового співробітництвалоготип
(згідно з підписаним договором про міжнародне співробітництво)
Контактна особа: Бородай Анастасія Володимирівна
Електронна адреса: internship@cuesc.org.ua