Довузівська підготовка

У Вінницькому національному медичному університеті підготовче відділення функціонує з жовтня 1973 року.

На навчання приймаються особи, що закінчили медичні училища, коледжі, гімназії, ліцеї, середні школи, а також учні 9-10-11 класів.

Зарахування  за результатами співбесіди. Навчання проходить за програмою ЗНО.

Форми навчання: денна, вечірня, заочна, групи вихідного дня. З 2004 року введена індивідуальна форма навчання.

Денну форму навчання вибирають слухачі, що вже мають середню або середню-спеціальну освіту, абітурієнти, що не склали іспити, або не пройшли за конкурсом в університет. В групах вихідного дня навчаються учні 9-10-11 класів міста та сільська молодь.

Вечірня форма навчання для працюючої молоді.

Заняття в групах з денною формою навчання проходять з 9.00 до 14.40 год. в понеділок, вівторок, середу, четвер, в групах вихідного дня: в п'ятницю з 17.00 до 20.20 год., в суботу та неділю з 9.00 до 15.50 год.

В вечірніх групах заняття проводяться з 16.00 до 19.30 год. в понеділок, вівторок, середу, четвер.

Основний підготовчий курс (8 міс.) складає 560 год. практичних занять, з них по 210 год. - хімія, біологія, 140 год. - укр. мова, консультації - 70 год., в групах вихідного дня -35 год.

Заочна форма навчання включає: установчу поточну співбесіду з хімії, біології, укр. мови; сесії: осінню, зимову, весняну під час шкільних канікул (по 12 год. на кожен предмет); практичні заняття 2 рази на місяць по 6 год. - хімія, біологія; 4 год. - укр. мова; консультації - 70 год. на кожен предмет, індивідуальні консультації.

Контроль знань слухачів підготовчого відділення проводиться через тестові завдання, поточні і підсумкові контрольні роботи. По закінченню навчання слухачі основного курсу складають письмові випускні екзамени з хімії, біології, укр. мови і отримують свідоцтво про закінчення підготовчого відділення.

Інтенсивний підготовчий курс (2 міс.). Завдання курсу: систематизувати знання абітурієнтів, повторити найскладніші питання програми ЗНО. Він складає 100 год.: хімія - 40, біологія - 40, укр. мова - 20 год.

Навчання на підготовчому відділенні платне. Початок занять 1 вересня.

Для вступу на підготовче відділення необхідно мати:

  • документ про освіту або довідку зі школи;
  • паспорт або свідоцтво про народження (оригінал);
  • 2 фотокартки (3х4);
  • заяву.

Викладачі підготовчого відділення - це науково-педагогічні працівники з високими моральними якостями, що мають відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, забезпечують результативність та якість своєї роботи.

Оголошується набір на підготовче відділення!

Підготовка буде здійснюватись за такими дисциплінами (за вибором):

  • українська мова;
  • біологія;
  • хімія;
  • математика;
  • фізика.

Довідки за адресою: м. Вінниця, вул. В. Стуса, 2/19, підготовче відділення (ІІІ поверх). Тел. (0432) 55-39-21, (0432) 56-24-94, 096-579-24-34