6 жовтня у ВНМУ відбулась конференція «Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним»

6 жовтня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова відбулась Міжнародна конференція «Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним», співорганізаторами якої є Маастрихтський університет (Нідерланди), Національний університет «Києво-Могилянська академія» та проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Конференція відбулася в рамках проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується програмою ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2).

Метою конференції було обговорення питань міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності, ключові аспекти яких були висвітлені під час пленарного засідання професором філософії громадського здоров’я Клайсін Хорстман (Маастрихтський університет, Нідерланди) та професором Сергієм Квітом (Директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», Міністр освіти і наукиУкраїни (2014-2016)). Подальше обговорення відбувалось на секційних засіданнях: «Громадське здоров’я», «Системи охорони здоров’я та надання медичної допомоги», «Міждисциплінарні дослідження та практики», «Академічна доброчесність, здоров’я та суспільство», участь в яких прийняли студенти, аспіранти, лікарі, викладачі університетів, представники громадських організацій, тощо.

Завершилась конференція двома блоками інтерактивних семінарів: «Лідерство в університеті» Михайло Винницький, Національний університет «Києво-Могилянська академія»; «Освіта в ХХІ столітті: змішане навчання та навчання, орієнтоване на проблему», Нінке де Йонг, Маастрихтський університет, Нідерланди; «Забезпечення якості сучасного університету», Сергій Квіт, професор, Директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», Міністр освіти і науки України (2014-2016); «Як розуміти статистику в наукових статях», Юлія Барська, Національний університет «Києво-Могилянська академія»; «Як користуватися академічними мережами», Тетяна Семигіна, доктор політичних наук, проректор з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, викладач Школи охорони здоров‘я Національного університету «Києво-Могилянська академія»; «Реформа медичної освіти - відкрите обговорення», Михайло Винницький, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

В зв’язку з великим інтересом, палкими дискусіями, які виникали навколо тематики конференції, та актуальністю обраного напрямку, 23 травня 2018 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбудеться ІІ Міжнародна конференція «Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним». Запрошуємо усіх бажаючих!

Пленарні доповіді

Фотозвіт

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11