30.05. 2018 р. була проведена благодійна акція "Змінюємо діабет разом"

30 травня з 8:45 до 15:00 біля бібліотеки ім. Тімірязіва була проведена благодійна акція "ЗМІНЮЄМО ДІАБЕТ РАЗОМ". Її ціллю було виявлення відхилень показників глюкози крові від норми. У рамках акції усім бажаючим безкоштовно був виміряний цукор крові. Організатори акції фармацевтична компанія Novo Nordisk, Вінницька міська рада та Вінницький обласний ендокринологічний диспансер дали завдання студентам Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова "заохотити" якомога більшу кількість перехожих звернутися у благодійну палатку, щоб на місці виміряти їм рівень глюкози капілярної крові.

Звісно, ми очікували, що городяни, дізнавшись про таку можливість, відразу та залюбки нею скористаються, але доводиться визнати, що переважна більшість перехожих відреагувала на нашу пропозицію скептично. Мабуть, стан свого здоров'я турбував населення менше, ніж ми на це сподівались, тому процес "заохочення" виявився пошуком небайдужих до стану свого здоров'я.

Поспостерігавши за реакцією перехожих на нашу пропозицію та надану нами інформацію ми можемо зробити наступні висновки:

  • на пропозицію відгукуються люди переважно пенсіонерного віку;
  • населення не знає, що ДІТКАМ також можна і ПОТРІБНО вимірювати цукор крові;
  • населення не знає, що Цукровий Діабет - це хвороба також і дітей (Цукровий Діабет 1 типу);
  • населення не знає, що хворі на Цукровий Діабет 1 типу НЕ мають надлишкової ваги, тому навіть без зайвої маси тіла також варто перевірити цукор крові;
  • подібні медичні акції варто проводити частіше, аби жителі нашого міста звично та з довірою на них відгукувались.

Маємо надію, що наступного разу бажаючих перевірити рівень глюкози крові буде більше!