13.06.2018 проведено семінар «Освітні інформаційні ресурси для викладачів»

113.06.2018 на базі бібліотеки ВНМУ ім. М. І. Пирогова проведено семінар «Освітні інформаційні ресурси для викладачів», який відвідали викладачі університету і працівники бібліотеки.

Презентовано програму MasteringCoat, від видавництва Pearson (http://www.pearsoned.co.uk), найбільш поширеної у закладах вищої освіти США, Канади, Австралії та Західної Європи. В програмі пропагуються сучасні форми викладання, механізми покращення процесу комунікації викладачів зі студентами, ефективні методи подачі навчального матеріалу, обліку та контролю знань студентів.

Слоган компанії Pearson звучить: “Always Learning”, тобто «Постійно навчатися». Ці слова досить влучно виражають суть професії викладача і медичного працівника, адже хто, як не вони, мають постійно розширювати свої знання, вдосконалювати практичні навички та передавати їх наступним поколінням? Компанія Pearson – це ідеальний варіант, який дає широкий спектр можливостей, включаючи доступ до кращих підручників світу та цифрові технології для викладання і навчання.

Спікерами семінару були:

• Марчін Габріел (компанія ABE-IPS, один з найбільших дистриб'юторів іноземних книг, журналів та баз даних з усього світу у Польщі);
  • Ерзебет Чібі (представник Pearson Central Europe, світової багатонаціональної видавничої та освітньої компанії із штаб-квартирою у Лондоні);
  • Малгожата Хейдел Побожевська (представник medicalbooks.pi, кннготоргівельної компанії, Польща)
  • Чернов Геннадій Анатолійович (перекладач)

Для детальної інформації звертайтеся за ел. адресою представника Pearson: erzsebet.csibi@pearson.com

Для замовлення літератури у відділ комплектування документів бібліотеки:   тел.55-39-48,