Компанія «Супутник Студента» запрошує Вас на зустріч із представниками державного ВНЗ Польщі – Лодзького університету

Лодзький університет – це один із провідних державних ВНЗ Польщі, який впродовж 70 років свого існування неодноразово ставав у рейтингах найкращим університетом Польщі. Заклад пропонує сучасні програми навчання польською та англійською мовами за такими напрямками, як економіка, філологія, біотехнології, інформатика, міжнародні відносини, логістика, журналістика, менеджмент, право та адміністрація. Студенти ВНЗ мають можливість взяти участь у програмі студентського обміну Erasmus+.

У програмі заходу:

• презентація навчального закладу, його переваги,
  • найбільш популярні та затребувані спеціальності,
  • умови вступної кампанії,
  • знижки на навчання для абітурієнтів,
  • студентська програма обміну "Erasmus+",
  • перспективи працевлаштування випускників Лодзького університету,
  • відкрита лекція з польської мови від викладача Лодзького університету,
  • запитання-відповіді.

Зустріч відбудеться 13 квітня 2019 р. о 14.30  у приміщенні готелю «Optima Черкаси» за адресою: вул. Лазарєва, 6

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією за телефонами
+38 (093) 359-20-22