Відбувся ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади з інфузійної терапії для студентів та інтернів у ВНМУ ім. М.І. Пирогова

ІІ тур Всеукраїнської Олімпіади з інфузійної терапії
для студентів та інтернів відбувся у ВНМУ ім. М.І. Пирогова

1

Знання – це абсолютна цінність нашого часу, і дуже приємно усвідомлювати те, що є можливість перевірити власні теоретичні навички у дружньому колі студентства з різних куточків України. Нещодавно, а саме, 22.11.2017 у Вінницькому національному медичному університеті ім.М.І.Пирогова за підтримки фармацевтичної компанії «Юрія – фарм», адміністрації та Студентського самоврядування університету, відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інфузійної терапії.

2

Брали участь 19 студентів ВНМУ та один гість, студент Буковинського державного медичного університету, Неміш Василь. Олімпіада проходила одночасно для всіх студентів та інтернів медичних ВНЗ, у декількох містах країни.

Перед початком олімпіади виступав Роман Мазур – координатор проекту «Сходи в майбутнє», та відповідальний за організацію заходу. Він пояснив учасникам правила участі, познайомив з журі, та оголосив тонкощі процесії. Також, з привітальним словом до учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інфузійної терапії звернувся проректор з науково-педагогічної роботи професор, доктор медичних наук Гумінський Юрій Йосипович, який побажав всім успіхів та гарних і вдалих результатів.

Учасники зі своїми завданнями справились вчасно, та перейшли до наступного цікавого та корисного етапу, який став сюрпризом для учасників: доповідь «Тактика інтенсивної терапії при травматичних кровотечах», яку провів Лоскутов Олег Анатолійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

3

Корисна інформація та безцінний досвід не могли залишитись без уваги, тому кожен бажаючий міг задати запитання, залишити інтерв’ю та увійти в кадри фото звіту. Вчіться, дізнавайтесь щось цікаве для себе, досягайте поставлених цілей – побажав Олег Анатолійович.

Паралельно з доповіддю члени журі розпочали перевірку написаних робіт. Роботи довелось перерахувати двічі, щоб уникнути помилок і точно визначити переможців, адже під час першого підрахунку була виявлена помилка в самому алгоритмі оцінювання, при цьому її вдалось швидко усунути і з точністю в 100% визначити найкращих.

За результатами перевірки робіт  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інфузійної терапії, учасниками фінального ІІІ етапу олімпіади, який буде проходити у місті Києві 11 грудня 2017 року, визначені переможці:

  1. Неміш Василь – студент, Буковинського ДМУ,
  2. Гребената Наталія – 6 курс, мед. ф-т №1, 49 гр.,
  3. Бойко Катерина – 4 курс , мед.ф-т №1, 21-а гр.,
  4. Польгун Максим – 4 курс , мед.ф-т №1, 7-а  гр.,
  5. Гаас Ольга – лікар-інтерн,
  6. Сімчук Дарія – 6 курс, мед. №1,  46 гр.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів і відмінних результатів на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інфузійної терапії, який пройде 11 грудня в Києві. Чекаємо на повернення студентів вінниччини з перемогою!

4 5   6