Висування кандидатів у Виборні представники з числа студентів на вибори ректора

ОГОЛОШЕННЯ

про початок висування на посаду кандидата у Виборні представники з числа студентів, які мають право брати участь у виборах

ректора ВНМУ ім. М.І. Пирогова

Шановне студентство!

Висування кандидатів у Виборні представники з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора ВНМУ ім. М.І. Пирогова, розпочнеться 07 листопада 2017 року і триватиме до 17 листопада 2017 року включно.

Студенти можуть бути делеговані студентськими зборами потоків/факультетів/курсів/груп тощо шляхом відкритого голосування, або  шляхом самовисунення.

Документи приймаються  в кабінеті студентського самоврядування (морф. корпус, 3 поверх, біля каф. патофізіології) з 15:00 до 18:00 в робочі дні.

На студентській конференції, яка відбудеться 20 листопада 2017р. о 17:00 в актовій залі, подані кандидатури будуть затверджені відкритим голосуванням до числа кандидатів у Виборні представники.

Вибори Представників з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора ВНМУ, відбудуться в спортивному корпусі на 2 поверсі з 9:00 до 18:00:

- Для студентів медичного факультету №1 – 22 листопада 2017 року,

- Для студентів медичного факультету №2, стоматологічного та фармацевтичного факультетів – 23 листопада 2017 року.

Бюлетені для голосування видаються виборцям лише за наявності документа, що посвідчує особу як студента!

Рада студентського самоврядування