Народний аматорський театр-студія “7-е небо”

1

Театральна студія «Сьоме небо» народилася на медико-психологічному факультеті у 2005 році. У 2010 р. театру-студії було присвоєно звання народного.

Керівник та режисер театру-студії «Сьоме небо» - Ревенко Марина Борисівна.

У репертуарі театру-студії «Сьоме небо» твори вітчизняної та світової драматургії, а кожна постановка - то експеримент, який ніколи не знаєш, чим закінчиться.

У квітні 2011 року театр «Сьоме небо» брав участь у всеукраїнському фестивалі студентської художньої творчості «Весняна хвиля» ХІ, що проходив у Європейському університеті м. Києва. Театр представив дві вистави «Зів’яле листя» (театральне мистецтво) та «Суфлер» (літературний театр) і став переможцем в чотирьох номінаціях: Лауреат І-го ступеня у жанрі «Художнє слово» в номінації «Літературний театр»; Лауреата ІІ-го ступеня у жанрі «Театральне мистецтво» у номінації «Театральна вистава»; переможець фестивалю-конкурсу в жанрі «Театральне мистецтво» в номінації «Виконавська майстерність» та переможець фестивалю-конкурсу у жанрі «Театральне мистецтво» в номінації «Найкраще музичне                                                                                               оформлення».

У травні 2011 народний театр-театр «Сьоме небо» спільно з Мережею центрів інформації України за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» виграв грант та здійснив свої перші гастролі  обласними центрами України з програмою «Я поділяю європейські цінності».

Партнер проекту «Слідами спільної історії на шляху до європейського партнерства народів. Міжнародний центр діалогу і демократії ім. проф. Броніслава Геремка у Вінниці», що спрямований на вивчення історичної спадщини та традицій українців, поляків та євреїв, що проживали на теренах Поділля спільно з польською організацією Товариство «Інтеграція Європа – Схід», Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив» за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі та під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.

У квітні 2012 театр «Сьоме небо» став переможцем конкурсу організованого Посольством США на найкращу міні-виставу за книгою Рея Бредбері «451° за Фаренгейтом».

У жовтні 2013 року театр став Лауреатом театрального фестивалю «На крилах Мельпомени» у м. Прилуках.

З листопада 2014 року по квітень 2015 року реалізує проект «ART-TIME без обмежень» по залученню молоді з обмеженими фізичними можливостями до спільних театральних постановок. 19 грудня 2014 року відбулася спільна вистава «Над часом» А.Багряної.