Перший крок в науку - 2016”, секція “Шкірні та венеричні хвороби”

08.04.2016

07.04.2016

07 квітня 2016 р. на кафедрі відбулося засідання секції "Шкірні та венеричні хвороби" в рамках XIII Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених “Перший крок в науку - 2016”.

В роботі конференції прийняло участь 25 студентів.

Роботу конференції відкрив завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова професор С.А. Бондар. Він привітав всіх учасників конференції.

На секції було заслухано 7 доповідей студентів. Вони переважно були присвячені проблемам косметології та різних вад шкіри і сучасних методів їх лікування. Всі доповідачі проявили добре володіння матеріалом та інноваційний підхід до психологічних проблем, що пов'язані з винекненням дерматозів.

Доповіді були дуже цікавим та актуальним і викликали жвавий інтерес у аудиторії.

Президія підвела підсумки конференції і прийняла рішення:

1. Присудити:

І місце:

Жулкевська Олена Миколаївна 20б група, 4 курс, медичний факультет №1

ІІ місце:

Щербич Юлія Василівна 16а група, 5 курс, медичний факультет №1

ІІІ місце:

Ферсанова Марина Вікторівна 16а група, 4 курс, медичний факультет №1

Вручити сертифікати "учасника конференції" секції шкірних та венеричних хвороб – всім учасникам.