Звіт про результати XIII міжнародної конференції студентів та молодих вчених «ПЕРШИЙ КРОК В НАУКУ – 2016»

07.04.2016

ВНМУ ім. М. І. Пирогова

Секція хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії та стоматології дитячого віку

За результатами обговорення і голосування членів президії секції хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії та стоматологія дитячого віку у складі:

Проф.Шувалов С.М., доц. Поліщук С.С., доц. Нагайчук В.В., доц. Шкільняк Л.І., доц. Кушта А.О., доц. Філімонов Ю.В., доц. Ісакова Н.М., доц. Попова О.І., присвоєно:

Студентам:

1 місце - Рак Т.В.,45А група, IV курс. Тема доповіді «Оцінка ефективності застосування зубної пасти EDEL WHITE«SELDEVIE» в комплексному лікування генералізованого пародонтиту»,науковий керівник - к.м.н., доц. Ісакова Н.М.

2 місце - Карабаєв В.С., 1 група, V курс. Тема доповіді «Деякі аспекти впливу Квертуліну на процеси загоєння травматичних пошкоджень слизової оболонки порожнини роту щурів», найковий керівник - к.м.н., доц. Поліщук С.С.

3 місце - Юсифова М.И., Гальметдинова Н.Р., ГУ«Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины». Тема доповіді «Влияние взаимодействия неспецифических защитных факторов ротовой жидкости на состояние тканей пародонта у детей», найковий керівник - к.м.н., ас. Романенко Е.Г.

Молодим вченим:

1 місце - Даліщук А.І.,кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, науковий керівник - к.м.н., доц. Поліщук С.С.

2 місце- Драчук Н.В., кафедра стоматології дитячого віку, науковий керівник - к.м.н., доц. Філімонов Ю.В.

3 місце- Супрунов Ю.К., кафедра стоматології дитячого віку, науковий керівник - к.м.н., доц. Попова О.І.