НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З БАСКЕТБОЛУ

20.02.2017

Вперше в  місті Вінниці 15 лютого 2017 року на кафедрі фізичного виховання та ЛФК Вінницького  національного медичного університету імені М.І. Пирогова був проведений навчально-методичний семінар з баскетболу для студентів та викладачів, тренерів. Навчально-методичний семінар провів тренер чоловічої Національної збірної команди з баскетболу майстер спорту, багаторазовий чемпіон України Олександр Лохманчук. Проведений семінар дав змогу удосконалити спортивну майстерність гравців баскетболістів збірної команди ВНМУ, поліпшити техніко-тактичні дії в нападі та захисті, засвоїти передачу м’яча у русі та на місці. Також цей захід відвідало більше 50 викладачів вищих навчальних  закладів І-IV рівнів акредитації, тренерів та  вчителів фізичної культури міста і області з різних районів  області (м. Тиврів, м. Немирів, м. Бершадь, м. Ямпіль, м. Могилів-Подільський, смп. Оратів, м. Козатин, м. Жмеринка та інші). Олександр Лохманчук поділився досвідом не лише як гравець, а й як тренер. Особливу увагу приділив помилкам, які най часті зустрічаються під час баскетбольних матчів.

Майстер клас проводився з чоловічою збірною командою з баскетболу Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова. Тренером команди являється викладач кафедри фізичного виховання та ЛФК Дусь Сергій Валерійович. Чоловіча збірна команда з баскетболу ВМНУ імені М.І. Пирогова приймає участь у Студентській баскетбольній лізі України та в Аматорській баскетбольній лізі  Вінниці.

Дякуємо за надану можливість проведення даного навчально-методичного семінару з баскетболу ректору ВНМУ імені М.І.Пирогова академіку НАМН України д.мед.н., проф. В.М. Морозу, завідувачу кафедри фізичного виховання та ЛФК д.б.н., проф. Л.А. Сарафинюк, Голові Вінницької баскетбольної федерації О.М. Аносову та тренеру-викладачу кафедри фізичного виховання та ЛФК С.В. Дусю.