Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова з баскетболу зайняла І місце в Студентській баскетбольній лізі України серед чоловіків

28.03.2017

Вперше команда ВНМУ імені М. І. Пирогова з баскетболу зайняла І місце в Студентській баскетбольній лізі України серед чоловіків. Фінальні змагання відбулися 13 березня 2017 року у спортивному залі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. За І місце змагалися студентські команди ВДПУ та ВНМУ. З рахунком 73:74 перемогу здобула команда ВНМУ імені М. І. Пирогова. Ці змагання входили в ХІІІ літню Універсіаду серед ВНЗ.

Вітаємо з перемогою склад команди ВНМУ імені М. І. Пирогова: Гандзюк Євгеній (ІІ курс 2а група), Портной Богдан (ІІІ курс 26б група), Аль-Наммас Маєн (ІV курс 34б група), Абрефа-бусія Кофі (ІІ курс 82а група), Садік Сані (ІV курс 82а група), Гусаров Максим (V курс 41а група), Філіпов Микола (V курс 46а група), Шишковський Денис (ІII курс 4а група), Микитюк Віктор (І курс 10б група), Яременко Вадим (ІІ курс 13б група), Михальченко Юрій (ІІ курс 19а група), Гетманенко Ростислав (І курс 28а група), Соловйов Владислав (І курс 3б група), Шевчук Артем (І курс 10а група) та тренера – викладача Дусь Сергій Валерійович.