Звіт про результати спортивно-масової роботи кафедри фізичного виховання та ЛФК ВНМУ ім. М.І. Пирогова

01.02.2018

Звіт про результати спортивно-масової роботи кафедри фізичного виховання та ЛФК ВНМУ ім. М.І. Пирогова

1

Чемпіонат з шахів серед вищих медичних навчальних закладів України

26-27 січня 2017 р.

ІІІ загальнокомандне місце (4)

2

Чемпіонат Вінницької області з плавання

28-29 січня 2017 р.

ІІІ загальнокомандне місце (5)

3

Кубок України з бігу на 400 метрів, м. Київ

11 лютого

2017 р.

Черкас Марія - І місце

4

 Чемпіонат України з естафетного бігу 4х400 метрів, м. Суми

17-19 лютого 2017 р.

Черкас Марія - І місце

5

ХІІІ літня Універсіада області з баскетболу 3×3 серед чоловічих команд ВНЗ

15 лютого 2017р.

ІІ загальнокомандне місце (5)

6

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (бокс)

21-24 лютого

2017р.

ІІ загальнокомандне місце (10)

7

ХІІІ літня Універсіада області з баскетболу 3×3 серед жіночих команд ВНЗ

22 лютого 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (5)

8

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (важка атлетика)

6 березня 2017р.

Боханов Георгій - І місце

Кравчук Іван - ІІІ місце

9

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (баскетбол (жін.))

Березень 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (12)

10

Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед юніорів 1997-1999 років народження

17-18 березня 2017р.

Онопрієнко Василь - ІІІ місце

11

Чемпіонат Студентської баскетбольної ліги Вінницької області серед чоловічих команд

Жовтень 2016р. -квітень 2017р.

І загальнокомандне місце (12)

12

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд суперліги сезону 2016-2017 року

20-22 квітня 2017р.

ІІ загальнокомандне місце (12)

13

Кубок  Вінницької області з плавання

22-23 квітня 2017 р.

ІІІ загальнокомандне місце (5)

14

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (легка атлетика)

24-25 квітня 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (35)

15

Традиційна загальноміська легкоатлетична естафета присвячена 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі серед  ВНЗ міста

4 травня 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (10)

16

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (теніс)

10-17 травня 2017р.

І загальнокомандне місце (4)

17

ХІІІ літня Універсіада області серед ВНЗ (баскетбол (чол.))

Жовтень 2016р.-травень 2017 р.

І загальнокомандне місце (12)

18

Чемпіонат Вінницької області з вільної боротьби серед чоловіків

20-21 травня

2017 р.

Онопрієнко Василь - ІІІ місце

19

Чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Вінниччини з баскетболу серед чоловічих команд

Жовтень 2016р.-травень 2017 р.

ІІ загальнокомандне місце (12)

20

ІІ Всеукраїнський баскетбольний турнір серед чоловічих команд присвячений пам’яті Б.Й. Ко-гана

22-24 вересня 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (12)

21

Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед юніорів 1998-2001 років народження

13-14 жовтня 2017 р.

Поник Владислав - ІІІ місце

22

Відкритий кубок міста з боротьби сумо серед дорослих, присвячений року Японії в Україні

 

18 жовтня 2017р.

Негря Василь - І місце

Околіта Іоанн - ІІ місце

Савченко Анна - ІІІ місце

23

Чемпіонат Вінницької області серед ВНЗ з шахів

19 жовтня 2017р.

І загальнокомандне місце (4)

24

Чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед ВНЗ

24-25 жовтня 2017р.

ІІІ загальнокомандне місце (5)

25

Чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу

7 листопада 2017 р.

ІІІ загальнокомандне місце (5)

26

Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби серед ВНЗ

15 листопада 2017 р.

ІІІ загальнокомандне місце (6)

27

Чемпіонат України з кікбоксингу, м. Київ

17-20 листопада 2017р.

Гладкий Олександр - ІІ місце

28

Кубок Вінницької області з вільної боротьби серед чоловіків

25-26 листопада 2017р.

Зозулюк Владислав - ІІ місце

 

29

Відкрита першість ВДПУ ім. М. Коцюбинського з легкої атлетики

6 грудня 2017р.

Кравченко Анна - ІІ місце

Сокоть Роксолана - ІІ місце

Кравчук Іван - ІІ місце

30

Чемпіонат області з окремих видів спорту з баскетболу 3×3 серед чоловічих команд ВНЗ

13 грудня 2017р.

І загальнокомандне місце (5)

31

Чемпіонат області з окремих видів спорту з баскетболу 3×3 серед жіночих команд ВНЗ

13 грудня 2017р.

ІІ загальнокомандне місце (5)

32

Кубок Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні

15-16 грудня 2017р.

Кравченко Анна - ІІ місце

Сокоть Роксолана - ІІ місце

Кравчук Іван - ІІ місце

 

Разом                                                                                209

 

 

 

Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова з плавання зайняла ІІІ місце у чемпіонаті Вінницької області з плавання серед ВНЗ

 

 

 

 

Черкас Марія переможниця ХІІІ літньої Універсіади України з легкої атлетики

 

 

Боханов Георгій переможець ХІІІ літньої обласної Універсіади з важкої атлетики між ВНЗ

 

Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова з греко-римської боротьби зайняла ІІІ місце у чемпіонаті Вінницької області з греко-римської боротьби серед ВНЗ

 

 

 

Жіноча волейбольна команда «Білозгар - Медуніверситет» зайняла ІІ місце в суперлізі України

 

 

 

Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова зайняла ІІІ місце в чемпіонаті з шахів серед вищих медичних навчальних закладів України у 2017 р. в м. Києві

Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова зайняла ІІІ місце в чемпіонаті з шахів серед вищих медичних навчальних закладів України у 2017 р. в м. Києві