відкритий чемпіонат міста з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2016-2017

01.06.2017

Команда ВНМУ імені М. І. Пирогова з баскетболу зайняла ІІ місце у відкритому чемпіонаті міста з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2016-2017. Фінальні змагання Вінницької аматорської баскетбольної ліги відбулися 26 – 27 травня 2017 року у спортивному залі ВНМУ імені М. І. Пирогова. У фінальних змаганнях  брали участь 4 команди : БК «Вінницькі зубри» – І місце, команда ВНМУ імені М. І. Пирогова – ІІ місце, БК «Козятин» –  ІІІ місце, ВТК (Вінницький технічний коледж) – ІV місце.

Вітаємо склад команди ВНМУ імені М. І. Пирогова: Гандзюк Євгеній (ІІІ курс 2а група), Портной Богдан (ІІІ курс 26б група), Аль-Наммас Маєн (ІV курс 34б група), Абрефа-бусія Кофі (ІІІ курс 82а група), Садік Сані (ІV курс 82а група), Гусаров Максим (V курс 41а група), Філіпов Микола (V курс 46а група), Шишковський Денис (ІII курс 4а група), Микитюк Віктор (І курс 10б група), Яременко Вадим (ІІ курс 13б група), Михальченко Юрій (ІІ курс 19а група),  Соловйов Владислав (І курс 3б група), та тренера – викладача кафедри фізичного виховання та ЛФК ВНМУ ім. М.І. Пирогова Дусь Сергія Валерійовича.