ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Перший крок в науку - 2016"

08.04.2016

Секція травматології та ортопедії

Президія: проф. Фіщенко В.О., проф. Жук П.М., доц. Кириченко В.І.,

доц. Башинський, ас.Кирищук І.Г., ас. Демчук Р.М.,

ас. Власенко Р.О., ас. Рубленко А.М., ас. Яремин С.Ю.

Секретар: доц. Макогончук А.В.

Присутні – президія, 6 доповідачів, 35 гостей.

Результати:

Серед студентів:

І місце - Ходаковський Ю.В. (8а група). Застосування збагаченої тромбоцитами плазми при лікуванні пошкоджень ротаторної манжети плечового суглоба. суглоба (керівник ас., к.м.н. Рубленко А.М.)

ІІ місце - Кучер І.В. Аналіз показників якості життя у пацієнтів після ендопротезування колінного суглоба (керівник проф. д.м.н. Фіщенко В.О.)

ІІІ місце – Гаврилюк А.В., 2 б гр., 5 курс Лікування больового синдрому у людей похилого віку  хворих на гонартроз (керівник  ас. Фіщенко О.В.)

Молоді вчені:

І місце - Килимнюк Л.О. Оцінка ішемічного процесу на основі вивчення змін реографічних показників у пацієнтів з переломами кісток гомілки (керівник проф. д.м.н. Фіщенко В.О.)

ІІ місце - Vijay Kumar Krishnappa. Operative treatment of the spinal deformities (керівник доц. к.м.н. Кириченко В.І.)