студентська конференція та молодих вчених 2016

08.04.2016

конференціяконференція7 квітня  відбулась XII Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених  «Перший крок в науку- 2016»

Секція: Хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія, стоматологія дитячого віку.

Студенти представили 11 доповідей, 1 доповідь була  з Дніпропетровської медичної академії, науковий керівник: к.м.н., ас. О.Г. Романенко.

За результатами таємного голосування 1 місце зайняла студентка 4 курса 45 А групи- Т.В. Рак, науковий керівник доц. кафедри стоматології дитячого віку Ісакова Н.М.

Серед молодих вчених виступило з доповідями 3 співробітника кафедр хірургічної стоматології та стоматології дитячого віку.

1 місце зайняв лікар-інтерн кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії А.І. Даліщук, науковий керівник: доц. С.С. Поліщук, II місце-ас. кафедри  стоматології дитячого віку ас. Н.В. Драчук, ст. лаб.  Ю.К. Супрунов зайняв III місце.

Колектив кафедри стоматології дитячого віку вітає переможців!

конференцуія