Новини кафедри пропедевтики внутрішньої медицини

05.12.2013

Представництво компанії Берінгер Інгельхайм Україна у зв’язку з відкриттям нового офісу, запросило своїх давніх партнерів по проведенню освітніх програм з пульмонології, співробітників кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова на офіційну церемонію відкриття.

Захід відбувся за адресою м. Київ, вул. Л.Тостого 57, 26 листопада 2013 року. Були присутні посол Австрії, посол Німеччини, академік Національної академії медичних наук України професор Фещенко Ю.І., академік Національної академії медичних наук України професор Коваленко В.М., професор Яшина Л.О., професор Горовенко Н.Г., професор Мурашко Н.В., провідні пульмонологи, кардіологи та неврологи України.

Від імені співробітників та завідувача кафедри пропедевтики внутрішньої медицини професора Мостового Юрія Михайловича, пам’ятні подарунки вручили доктор медичних наук, професор Константинович Тетяна Володимирівна та доктор медичних наук, доцент Распутіна Леся Вікторівна. Особливо з великим інтересом та зацікавленістю аудиторія сприйняла дружній шарж на голову представництва компанії, а саме ляльку, що була виготовлена вінницьким лялькарем спеціально для цієї події.