Засідання студентського наукового гуртка 17.12.2015

30.12.2015

17 грудня 2015 року відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри пропедевтики внутрішньої медицини на тему: «Додаткові методи дослідження серцево-судинної системи»

Обговорили наступні питання:

1. Ехокардіографія: діагностичні можливості, покази та протипокази. Студентка ІІІ курсу 1 групи Бобр Анна.
  2. Лабораторна діагностика в кардіології. Студенти ІІІ курсу 17б групи Гайдученко Марина, Телегузова Олександра.
  3. 3.     Коронарографія – сучасний метод діагностики ІХС. Студентка ІІІ курсу 7 а групи Павлик Оксана

Обговорили також місце методів з дозованим фізичним навантаженням у діагностиці ІХС, виступала студентка ІІІ курсу 1а групи Дорофєєва Ірина.

За власною ініціативою з інформацією щодо електрокардіостимуляції виступив студент ІІІ курсу Кобець Владислав, він розповів про історію створення електрокардіостимуляторів, види кардіостимуляторів, покази та протипокази до їх імплантації, продемонстрував відеофільм про можливості електрокардіостимуляторів.