Студенту
Інтерну
Master
Аспіранту
Силабус
Вибіркові курси
Clinical ordinator
Штат кафедри
Дудник Вероніка Михайлівна
Завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук
Керівник планової НДР кафедри 2009 – 2013рр. – «Оптимізація діагностики, лікування, виявлення предикторів та розробка методів реабілітації соматичної патології у дітей різного віку» № держреєстрації 01080008699, 2014 - 2018рр. – «Покращення якості медичної допомоги дітям з мультифакторними хворобами на основі поглибленого вивчення клініко-діагностичних особливостей їх перебігу» № держреєстрації 0114u001493, з 2019р. - «Удосконалення діагностики, лікування та визначення прогнозу різних соматичних та орфанних захворювань у дітей», № держреєстрації 0119U000327. Приймає активну участь та має чисельні доповіді на науково-практичних конференціях, з’їздах, симпозіумах, в тому числі міжнародного значення, що підтверджено сертифікатами.
Під керівництвом В.М. Дудник успішно завершені 5 магістрантських робіт та захищені 12 кандидатських дисертацій зі спеціальності 14.01.10 педіатрія. Проводиться велика робота з підготовки методичних розробок та рекомендацій, навчальних посібників для студентів 5-6 курсів та лікарів інтернів.
Консультативну роботу Дудник В.М. виконує на базі таких відділень Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні як: відділення анестезіології та інтенсивної терапії, онкогематологічне, пульмонологічне, відділення педіатрії №1 та №2, інфекційно-боксоване відділення. Приймає участь у проведенні науково-практичних та паталого-анатомічних конференцій, виступає з доповідями, рецензує медичну документацію, проводить навчальні тренінги для лікарів загальної практики-сімейної медицини.
З 2014 року разом Департаментом охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації приймає участь у виїзних міжрайонних навчальних семінарах «Впровадження в медичну практику інтегрованого ведення захворювань дитячого віку». Семінари відбулися в наступних районах – Вінницькому, Жмеринському, Козятинському, Шаргорадському, Іллінецькому, Могилів-Подільскому, Тульчинському, Барському, Тростянецькому
Голова асоціації дитячих гастроентерологів у Вінницький області, член РОПИП з 2007 року, член редакційної колегії «Международный журнал педиатрии, акушерства и гинекологии», «Современная педиатрия», «Здоровье ребенка», голова профільного методкому педіатричних дисциплін ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
Спеціальність "Педіатрія" - вища категорія;
"Дитяча гематологія" - вища категорія.
Ізюмець Ольга Іванівна
доцент, кандидат медичних наук
Має 170 наукових публікацій у вигляді статей і тез.
Спеціальність "Неонатологія" - вища категорія.
Консультативна діяльність - в відділенні патології новонароджених дітей в ВОДКЛ, консультації в поліклінічному кабінеті катамнезу новонародженних ВОДКЛ.
Андрікевич Ірина Іванівна
Завуч кафедри, доцент, кандидат медичних наук
Є співробітником ВНМУ ім. М.І.Пирогова з вересня 2007 року. З 2013р. - доцент кафедри педіатрії №2. З 2015 р. є заступником по навчальній роботі на кафедрі педфатрії №2.
Входить до складу Вченої ради стоматологічного та фармацевтичного факультетів ВНМУ ім.М.І.Пирогова.
В 2008 році захистила кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 26.003.04 при Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця МОЗ за темою „Стан мікробіоценозу товстої кишки при гострих захворюваннях бронхо-легеневої системи у дітей грудного віку та корекція виявлених порушень” - науковий керівник - проф.Бережний В.В.
У 2015 року атестована в Міністерстві охорони здоров’я України на вищу категорію за спеціальністю „Педіатрія”. В 2017 року атестована на другу категорію з спеціальністю «Дитяча ендокринологія».
Виконує лікувально-консультативну роботу в діагностично-інфекційному відділенні ВОДКЛ, та консультативну як лікар ендокринолог в відділенні патології новонародженних, в відділенні для недоношених дітей, педіатріїї №1, онкогематології, діагностичне та хірургічне відділення.
Попов Володимир Петрович
доцент, кандидат медичних наук
З 1978 по 1980 рік працював дитячим кардіоревматологом Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова. З 1980 року по 1985 рік працював завідуючим кабінетом функціональної діагностики Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. З 1984 року по 1987 рік навчався в заочній аспірантурі НДІ педіатрії, акушерства і гінекології (науковий керівник академік О.М.Лукьянова). В 1987 році захистив кандидатську дисертацію "Состояние гемодинамики у детей с хроническими заболеваниями гепатобилиарной системы”. З 1985 року – асистент кафедри дитячих хвороб. З 1994 року – доцент кафедри педіатрії з курсом медичної генетики, з 2008 року – доцент кафедри педіатрії №2.
Консультант відділення педіатрії №2 (кардіоревматологічні хворі), відділення ультразвукової та функціональної діагностики обласної дитячої клінічної лікарні.
Спеціальність "Педіатрія" - вища категорія.
Консультативна діяльність - обходи в педіатрічному відділенні №1 та консультації хворих в кабінеті ультразвукової діагностики ВОДКЛ.
Морозова Ірина Валер`янівна
доцент, кандидат медичних наук
Проводит семінарські заняття та лекції лікарям-інтернам зі спеціальності «Педіатрія». 3 2015 року відповідальна за проведення ПАЦ за спеціальністу "Педіатрія" та курсов стажування.
Спеціальність - "Педіатрія", вища кваліфікаційна категорія.
Має 220 публікацій у вигляді статей та тез, приймає участь у науково-практичних конференціях ВОДКЛ та області.
Сінчук Наталія Іванівна
доцент, кандидат медичних наук
У 1994 р. захистила кандидатську дисертацію на тему “Стан фізичного розвитку дітей, які мешкають в умовах тривалого впливу малих доз радіації внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС” науковий керевник професор Набухотний Т.К.
З 2002 працюю доцентом кафедри дитячих хвороб з курсом медичної генетики, з грудня 2007 року – доцент кафедри педіатрії №2. Викладає медичну генетику та педіатрію, читає лекції з медичної генетики на ІVк., практичні заняття проводить зі студентами V-VIкк.,лікарями-інтернами та аспирантами.
Спеціальність "Педіатрія" - вища категорія;
"Медична генетика" - вища категорія.
Лікувально-консультативна діяльність - консультант поліклініки з питань патології дітей раннього віку, нутріциології, пульмонології та медичної генетикив в ВОДКЛ
З 2014 року є членом робочої групи з розробки нормативних документів з впровадження положень закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо забезпечення профілактики та лікування рідкісних(орфанних) захворювань».
З 2017 року є членом комісій ( хвороба Гоше, мукополісахаридоз, муковісцидоз у дорослих та дітей) щодо визначення необхідності та закупівлі медичних препаратів для хворих на рідкісні (орфанні) захворювання.
Мантак Галина Іванівна
доцент, кандидат медичних наук
В 1995 році закінчила педіатричний факультет Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова та була рекомендована для навчання в магістратурі (1995-1997р.р.), яку успішно закінчила з дипломом з відзнакою, після чого вступила до аспірантури. Навчаючись в магістратурі розпочала науковому роботу з актуальної для педіатрії теми – вивчення стану здоров’я дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та постійно мешкають на забруднених радіонуклідами територіях. З 1997 по 2000р.р. навчалася в аспірантурі при кафедрі дитячих хвороб за спеціальністю педіатрія ВДМУ ім. М.І.Пирогова. В 2001 році захистила кандидатську дисертацію на спеціалізованій Вченій Раді при Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України за темою „Особливості стану здоров’я підлітків, які зазнали дії іонізуючого опромінення в антенатальному періоді і постійно мешкають в контамінованих районах” та в 2002 році отримала підтвердження диплому кандидата медичних наук від ВАК України.
Має вищу категорію по "Педіатрії"
Лікувально-консультативну роботу проводить на базі інфекційно-боксованого (діагностичного) та неврологічного відділень ВОДКЛ.
Фурман Валентина Григоринва
доцент, кандидат медичних наук
З вересня 2008 р. працювала асистентом кафедри педіатрії №2 ВНМУ. З 2014р. - доцент кафедри педіатріїї №2.
Має вищу категорію за спеціальністю "Дитяча гематологія" та спеціалізацію з "Педіатрії"
Проводить лікувально-консультативну діяльність на базі онкогематологічного відділення, відділення інтенсивної терапіїї та анестезіології для дітей раннього віку та старшого, відділення для недоношених дітей та патології новонародженних ВОДКЛ.
Шаламай Марина Олександрівна
доцент, кандидат медичних наук
В 2000 році закінчила медичний факультет Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова. З 2001 по 2002 роки працювала лікарем ультразвукової діагностики Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні. В 2002 році була переведена на посаду лікаря-педіатра відділення для дітей раннього віку. В 2004 р. вступила до заочної аспірантури зі спеціальності «Педіатрія». В 2012р. захистила кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 26.003.04 при Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця МОЗ за темою «Клініко-інструментальні показники ефективності лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей» - науковий керевник академик НАМН України,доктор медичних наук, професор Майданник В.Г.
Є членом асоціації дитячих гастроентерологів та педіатрів України.
З 2007 року проводить практичні заняття зі студентами 5 курсу з циклу медична генетика. З 2018р. практичні заняття зі студентами 6 курсу.
Має вищу категорію за спеціальністю "Педіатрія" та другу з спеціальності "Медична генетика".
Проводила лікувальну роботу у відділені для дітей раннього віку з 2002 по 2008 роки та з 2008 року проводить лікувально-консультативну роботу у відділенні педіатрії №2 Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.
Проводить консультативну роботу як педіатр, та як лікар медичної генетики в відділенях ВОДКЛ.
Руденко Геннадій Миколайович
доцент, кандидат медичних наук
З 2005 року працює лікарем-ендоскопістом у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні.
З 2008 року зарахований аспірантом кафедри педіатрії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.
В 2012р. захищена дисертаційна робота на тему “Клініко-патогенетичні особливості гелікобактер-залежних хронічних гастродуоденальних захворювань у дітей та шляхи їх медикаментозної корекції.” - науковий керевник професор В.М.Дудник.
Має першу категорію за спеціальністю - ендоскопія, спеціалізацію з дитячої гастроентерології, першу категорію з ендоскопії.
Проводить лікувально-консультативну діальність як лікар гастролог в хірургічному №1, онкогеметологічному відділенях та як ендоскопіст в ВАІТН, пульмологічному, інфекційно-боксованному відділенні для дітей раннього віку, хірургічному №1 та онкогематологічному відділеннях.
Вижга Юлія Віталіївна
доцент, кандидат медичних наук
2012 р. – з відзнакою закінчила магістратуру за фахом педіатрія, ВНМУ ім. М.І. Пирогова
З 2012 р. – аспірант кафедри педіатрії № 2, ВНМУ ім. М.І. Пирогова
2014 р. - захистила кандидатську роботу на тему: "Клініко-імунологічні особливості ювенільного ревматоідного артриту та оцінка відповіді на базісну терапію." - науковий керевник професор В.М.Дудник
З 2013 року асистент кафедри педіатрії №2.
Лікувальноа діяльність на базі відділення педіатрії №1 ВОДКЛ та консультативну роботу лікаря кардіолога на базі педіатрічного відділення №2 та хірургічного №2.
Виконує роль головного дослідника у клінічних дослідженнях А 3921104, А 3921145, А 3921165, AR1400.1.
Дійсний член EULAR, ESH з 2016 р.
Федчишин Олександр Петрович
доцент, кандидат медичних наук
З 2015 року по теперішній час асистент кафедри педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
2018 ройці захистив дисертаційну роботу на тему: "Патогенетичне значення антимікробних пептидів та недостатності вітаміну Д у патогенезі та диференційному лікуванні БА у дітей"- науковий керевник професор Дудник В.М.
Має спеціалізацію з "Педіатрії" та першу категорію с "Торокальної хірургії".
Лікувальну роботу проводит на базі пульмонологічного відділення.
Король Тетяна Григоріївна
доцент, кандидат медичних наук
В 2013 р. атестована на першу категорію по спеціальності "Дитяча гематологія".
З вересня 2015 р. працює на посаді асистента на кафедрі педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова. В січня 2016 року захистила дисертацію на тему "Патогенетичні механізми формування ендотеліальної дисфункції у дітей, хворих на пурпуру Шенлейн – Геноха, та шляхи її медикаментозної корекції" - науковий керівник професор В.М. Дудник.
В 2015 р. пройшла спеціалізацію по спеціальності «Педіатрія».
Здійснює лікувальну роботу на базі онкогематологічного відділення, консультативну роботу в якості лікаря гематолога на базі відділення для дітей раннього віку, педіатрії №1.
Звенігородська Ганна Юріївна
доцент, кандидат медичних наук
У жовтні 2012 року захистила кандидатську дисертацію на тему «Порушення гемопоезу при хронічному гломерулонефриті у дітей: клінічні особливості та прогнозування перебігу», науковий керівник - професор Дудник В.М.
З 2012 року є членом Асоціації нефрологів України та Европейської асоціації нефрологів (ERA - EDTA).
Лікар педіатр - другої категорії, лікар нефролог дитячий - друга категорія.
Проводить лікувальну роботу за спеціальністю дитячого нефролога у відділенні педіатрії №1 Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні та консультативну роботу лікаря-нефролога у відділенні для дітей раннього віку, онкогематології, неврології та педіатрії №2.
Хромих Катерина Вадимівна
доцент, кандидат медичних наук
З вересня 2014 року – асистент кафедри педіатрії №2.
У 2015 році захищена дисертаційна робота на тему «Вазорегуляторна функція судинного ендотелію у дітей, хворих на алергічну бронхіальну астму, та фармакологічна корекція її порушень» - науковий керівник професор В.М. Дудник та присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук (Academic Degree of Doctor of Philosophy).
Здійснює лікувальну роботу на базі пульмонологічного відділення за спеціальністю дитяча пульмонологія та консультативну роботу як лікар – педіатр на базі неврологічного відділення Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.
Має другу категорію з "Педіатрії" та спеціалізацію з "Дитячої пульмонології"
З 2016 року є членом European Respiratory Society та European Academy of Allergy & Clinical Immunology.
Зборовська Ольга Олександрівна
асистент, кандидат медичних наук
В листопаді 2015 року захистила кандидатську дисертацію на спеціалізованій Вченій Раді при Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова на тему "Патогенетичні механізми формування та фармакотерапія гемодинамічних розладів у дітей з вродженими вадами серця після оперативної корекції", науковий керівник професор В.М. Дудник та отримала науковий ступінь кандидат медичних наук за спеціальністю педіатрія. Має патент на корисну модель "Спосіб діагностики міокардіальної дисфункції у дітей з вродженими вадами серця після оперативної корекції."
Здійснює лікувальну роботу на базі педіатричного відділення №1,консультативну роботу в якості лікаря кардіолога на базі відділення патології раннього віку, онкогнматологічного відділення.
Буглова Наталія Олександрівна
асистент, кандидат медичних наук
В 2012 році закінчила інтернатуру за спеціальністю «Педіатрія».
З 2012 по 2014 рік клінічний ординатор кафедри педіатрії ВНМУ ім. М.І.Пирогова за фахом «Педіатрія».
З вересня 2014 року – асистент кафедри педіатрії №2.
В квітні 2017 р. - захистила кандидатську дисертацію на спеціалізованій Вченій Раді при Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова на тему «Стан репаративної функції слизової оболонки травного тракту при виразці дванадцятипалої кишки у дітей» - науковий керівник професор В.М. Дудник та отримала науковий ступінь кандидат медичних наук за спеціальністю педіатрія.
Має другу категорію по спеціалізації "Педіатрія"
Лікувально-консультативну роботу виконує на базі інфекційно - боксованого відділення №1, хірургічного відділення №1 ВОДКЛ.
Березницкий Олександр Володимирович
асистент, кандидат медичних наук
В 2005 році закінчив інтернатуру за спеціальністю «дитяча хірургія».
З 2005 по 2007 рік працював на посаді лікаря-хірурга у Вінницькій ОДКЛ.
З 2008 року по сьогоднішній день працює лікарем-фізіотерапевтом. З 2000 по 2014 рік працював на посаді завідуючого фізіотерапевтичним відділенням ВОДКЛ.
З 2013 року працює асистентом кафедри педіатрії № 2 ВНМУ.
Захистив в 2016р. дисертаційну роботу на тему «Вторинна міопатія при ювенільному ревматоїдному артриті: патогенез діагностика, медикаментозна корекція» - науковий керівник професор В.М. Дудник.
Здійснює лікувальну та консультативну роботу на базі фізіотерапевтичного відділення та відділення педіатрії №1 ВОДКЛ.
Має спеціалізацію по "Педіатрії" та "Фізіотерапії".
Куцак Олеся Володимирівна
асистент, кандидат медичних наук
З вересня 2012р. по листопад 2015р. працювала лікарем-педіатром дитячого відділення ВЦРКЛ.
З 2015 - 2018рр. навчання в очній аспірантурі на кафедрі педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова за фахом «Педіатрія».
З грудня 2018р. – асистент кафедри педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
В грудні 2018р. захищена дисертаційна робота на тему: "Патогенетичні особливості контролю бронхіальної астми у дітей шкільного віку залежно від вмісту ядерно – транскрипційного фактору NF-kB та інтерлейкінів – 4,6 в сироватці крові"- науковий керівник професор, д.мед.н. В.М. Дудник та присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук (Academic Degree of Doctor of Philosophy).
У 2017р. пройшла атестацію в атестаційній комісії при МОЗ України та була присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Педіатрія».
У 2020р. у ВНМУ імені М.І. Пирогова пройшла курси підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Дитячі інфекційні хвороби» та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста «Дитячі інфекційні хвороби».
Лікувально-консультативну роботу виконує на базі інфекційно - боксованого відділення №2, онкогематологічного та хірургічного відділення №2 ВОДКЛ.
Жмурчук Василь Миколаевич
асистент, Доктор философії
З 2004 року працював лікарем-педіатром приймального відділення ВОДКЛ.
2008р-член Асоціації педіатрів України.
Має вищу кваліфікаційну категорію по педіатрії
Захистив в червні 2020 дисертаційну роботу на тему "Клініко-патогенетичні особливості перебігу та прогноз бронхіальної астми у дітей на фоні дефіциту заліза" - науковий керівник професор В.М.Дудник, та присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук (Academic Degree of Doctor of Philosophy).
Консультативно-лікувальну роботу проводить на базі пульмонологічного та приймального відділень ВОДКЛ.
З 2015 р. працює на посаді асистента на кафедрі педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова
Демянишина Валерія Валеріївна
асистент, Доктор философії
З 2015 по 2017 роки навчалась у інтернатурі за спеціальністю «Педіатрія».
2015-2017 рр. навчалась в магістратурі за спеціальністю "Педіатрія".
2017 року вступила до аспірантури за спеціальністю «Педіатрія» на кафедрі педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова. У 2021 р. захистила дисертаційну роботу на тему "Клініко-патогенетичне значення кателіцидину та холекальциферолу для оцінки тяжкості та прогнозування перебігу муковісцидозу у дітей"- науковий керівник професор, д. мед. н. В.М. Дудник.
З вересня 2018 року - асистент кафедри педіатрії №2 ВНМУ ім. М.І.Пирогова.
Пасік Валентина Юріївна
аспирант
З 2016 року є аспірантом кафедри педіатрії №2. Працює над дисертацією на тему "Особливості враження гепатобіліарної системи у дітей раннього віку, хворих на позагоспітальну пневмонію"- науковий керівник професор, д.мед.наук В.М. Дудник.
З вересня 2017 року - викладач-стажист кафедри педіатрії №2 ВНМУ ім.М.І.Пирогова.
Стецун Ольга Олександрівна
старший лаборант
Пілецька Світлана Дмитріївна
старший лаборант
Новини
Наукова діяльність
НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ №2
ЗА 2021 РІК
Науково-дослідні роботи, виконувані на кафедрі у 2021 р.
№ з/п |
Найменування науково-дослідної роботи (НДР) номер держреєстрації прикладна чи фундаментальна, підрозділів, що виконував НДР, керівник НДР |
Строки виконання (рік початку і закінчення) |
Наукові результат (наукова продукція) НДР (перелік нововведень, методичних рекомендацій, інформаційних листів, патентів, монографій, навчальних посібників, наказ МОЗ України та інші нормативних документів; кількість опублікованих наукових праць, в.ч. у незалежних міжнародних експертних виданнях тощо, до яких включені результати проміжних НДР). Місце впровадження. Ефективність (медична, соціальна, економічна). |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Удосконалення діагностики, лікування та визначення прогнозу різних соматичних та орфанних захворювань у дітей
№ держреєстрації 0114u0032701
01 – прикладна
Підрозділ, що виконував НДР – кафедра педіатрії №2 ВНМУ ім.М.І.Пирогова
Керівник НДР – професор Дудник В.М. |
01.2019 – 12.2023 |
Навчальний посібник (3): „Хвороби системи крові та ендокринної системи у дітей” Під редакцією Дудник В.М. Співавтори Мантак Г.І., Андрікевич І.І.
«Educational-methodic textbook “Of Pediatrics for students”» Під редакцією Дудник В.М. Співавтори Сторожук І.В., Мантак Г.І., Андрікевич І.І., Шаламай М.О.
Навчальний посібник з педіатірї для студентів 6 курсу 2-е видання «Диференційна діагностика найбільш поширених захворювань дитячого віку». Під редакцією Дудник В.М..Співавтори Мантак Г.І., Андрікевич І.І. Сінчук Н.І., Попов В.П., Гончаров Л.І., Ізюмець О.І., доц. Фурман В.Г., Шаламай М.О., Король Т.Г., Зборовська О.О., Звенигородська Г.Ю., Хромих К.В.
Кількість опублікованих праць – 30 статей, 20 тез.
Місце впровадження: - Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня - Центр матері і дитини м.Вінниці - Житомирська обласна дитяча лікарня - Хмельницька обласна дитяча лікарня - Чернівецька обласна дитяча лікарня - Луганська обласна дитяча лікарня - Одеська міська лікарня
Ефективність: Медична: результати досліджень клініко-лабораторних показників у дітей з патологією дихальної, серцево-судинної, гепатобіліарної, травної систем дозволять вказати на особливості клінічного перебігу, скласти алгоритми діагностики різних соматичних та орфанних захворювань у дітей. Соціальна: результати досліджень дозволять підвищити рівень і якість життя дитячого населення, профілактувати прогресування та ускладнення різних соматичних та орфанних захворювань у дітей. Економічна: результати досліджень дозволять зменшити затрати на діагностику та лікування різних соматичних та орфанних захворювань захворювань дитячого віку. |
Перелік опублікованих статей, що входять до інших наукометричної бази даних
№ |
Назва статті Назва журналу |
П.І.Б. авторів
|
Електронна адреса |
Обсяг сторінок статті |
Бібліо-графія |
1. |
Features of pathogenetic mechanisms of the interaction of virusesand platelets in patients with immune thrombocytopenia (review of literature). “Вісник Вінницького національного медичного університету” |
Dudnyk V. М., Furman V. H., Izuymets О. І, Fedchishen А. P., Sinchyck N. I., Kutsak. О. V. |
https://reports-vnmedical.com.ua/index.php/journal/article/view/793 |
7 |
“Вісник Вінницького національного медичного університету”. - 2020. - Т. 24, №3. - С. 530 - 536. |
2. |
Evaluation of the effectiveness of early intervention methods in newborns who have suffered hypoxic-ischemic CNS damage. Biomedical and Biosocial Anthropology. |
Halactionova I. V., Iziumets O. I., Korolova N. D., Zhuk K. V., Angelska V. Y. |
https://bba-journal.com/index.php/journal/article/view/437 |
6 |
Biomedical and Biosocial Anthropology. - №40. - P. 60-65. |
3. |
Клінічні випадки бульозного епідермолізу у новонароджених. Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. |
Рубіна О. С., Берцун К. Т., Ізюмец О. І., Гомон Р. О., Задорожна А. А |
http://neonatology.bsmu.edu.ua/article/view/225882 |
6 |
Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - 2020. - Т. Х, № 4(38). - С. 87 - 91. |
4. |
Immune thrombocytopeniain anewborn -aclinical case in pediatrics. “Вісник Вінницького національного медичного університету” |
Dudnyk V. M., Izyumets O. I., Furman V. G., Kutsak O. V., Stetsun O. O |
https://reports-vnmedical.com.ua/index.php/journal/article/view/838/812 |
3 |
“Вісник Вінницького національного медичного університету”. – 2021. - Т. 25, №1- С. 62 – 64. |
5. |
Multisystem inflammatory syndrome in children - a clinicalexample in pediatrics. «Вісник Вінницького національного медичного університету» |
Dudnyk V. M, Furman V. Н, Andrikevych I. I., Buglova N. O., Кutsak O. V., Stetsun O. O |
https://reports-vnmedical.com.ua/index.php/journal/article/view/871/845 |
3 |
«Вісник Вінницького національного медичного університету». – 2021 - Т. 25, № 2 – С.258-260. |
6. |
Treatment of patient with cough: why the pediatrician choses the drugs, which ease the condition? (Лікування хворого з кашлем: чому педіатр обирає препарати, що полегшують стан?) «Aстма та алергія». |
Sinchyck N. I.
|
2 |
«Aстма та алергія»- № 4 – 2020. – с. 80-81 |
|
7. |
Treatment of community-acquired pneumonia in children: optimization of antibiotic therapy Міжнародний журнал Грааль науки. |
Veronika Dudnyk Nataliya Sinchuk Kateryna Khromykh |
https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/grail-of-science/article/view/9177/8925 |
|
Міжнародний журнал Грааль науки, - №1, - С. 442-448. |
8. |
Кашель у дітей раннього віку: коли і чим лікувати? Ваше зоров’я. |
Сінчук Н.І. |
https://www.vz.kiev.ua/kashel-u-ditej-rannogo-viku-koly-i-chym-likuvaty/ |
|
Ваше зоров’я. 2021 |
9. |
Порівняльна характеристика впливу препарату на основі амантадину гідрохлорид на зміни показників титрів нейромаркерів при експерементальному ятрогенному компрейсійно-токсичному ураженні нижнього альвеолярного нерса у нормоглікемічних кролів та на тлі алоксанового цукрового діабету. Терапевтична стоматологія |
Перлова А.В., Шинкарук-Диковицька М.М., Ковальчук Л.О., Куцак О.В. |
https://www.dentalexpert.com.ua/index.php/stomatology/article/view/393/318 |
4 |
Терапевтична стоматологія. - №2. – 2021. -С. 48-51 |
10. |
Діагностична значущість клініко-параклінічних ознак позалікарняної пневмонії у дітей |
Пасік В.Ю. |
https://doi.org/10.31393/reports-vnmedical-2020-24(2)-08 |
6 |
Вісник Вінницького національного медичного університету. – 2020. - Т. 24, № 2. - С. 244 – 249 |
11. |
Клінічна характеристика дітей, хворих на пневмонію |
Пасік В.Ю. |
https://med-expert.com.ua/journals/wp-content/uploads/2020/11/11.pdf |
7 |
Український журнал перинатологія і педіатрія. – 2020. – № 3(83). – С. 59-65
|
Перелік публікацій
№ з/п |
Автори |
Назва |
Вихідні дані (місце, видавництво, рік, сторінки, друковані аркуші, тираж)
|
|
|||
|
|
|
|
Підручники |
|||
1 |
Дудник В.М., Андрікевич І.І., Мантак Г.І., Вижга Ю.В., Гончаров Л.І., Зборовська О.О., Звенігородська Г.Ю., Ізюмець О.І., Король Т.Г., Морозова І.В., Попов В.П., Сінчук Н.І., Фурман В.Г., Хромих К.В., Шаламай М.О. |
Підручник: Клінічна педіатрія |
м. Вінниця. Нова книга. 2021. Сторінок 648. |
Захищені у 2021 році кандидатські дисертаційні роботи
№ з/п |
ПІБ (повністю) |
Назва теми |
Терміни виконання за планом |
Установа, де відбувся захист. Дата захисту |
Місце роботи виконавця |
Шифр спеціальності
|
докторські |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
кандидатські |
||||||
1 |
Демянишина Валерія Валеріївна |
Клініко-патогенетичне значення кателіцидину та гідроксихолекальциферол для оцінки тяжкості та прогнозування перебігу муковісцидозу у дітей |
2017-2021 |
Спеціалізована вчена рада ДФ 05.600.016 при ВНМУ ім. М.І.Пирогова
Дата захисту: 23.04.2021 року
|
ВНМУ ім. М.І.Пирогова |
Галузь знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 228 «Педіатрія»
|
Профілі науково-педагогічних працівників
01 – прикладна
Підрозділ, що виконував НДР – кафедра педіатрії №2 ВНМУ ім.М.І.Пирогова
Керівник НДР – професор Дудник В.М.
Література, що видана кафедрою
Автори |
Назва |
Вихідні дані (місце, видавництво, рік, сторінки) |
|||
|
|||||
|
проф.ДудникВ.М., проф.НезгодаІ.І., проф.ПухликБ.М., доц.МантакГ.І., доц.Андрікевич І.І.,доц.СінчукН.І., доц.ПоповВ.П., доц.Гончаров Л.І., доц. Ізюмець О.І., доц. Фурман В.Г., доц.ОнофрійчукО.С., доц.Кулик Л.Г., доц.Бондарчук О.Б., к.мед.н.ШангутоваЛ.А. |
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК
для атестації студентів 6-го курсу з використанням наскрізних програм навчання «Педіатрія з дитячими інфекційними хворобами, фтизіатрією, клінічною імунологією та алергологією» (спеціальність «Лікувальна справа» 7.120101) |
м. Вінница, 2015. – 104с. |
||
|
Під редакцією проф.Дудник В.М. Співавтори Сторожук І.В.,Мантак Г.І., Андрікевич І.І.,Шаламай М.О. |
Educational-methodic textbook of Pediatrics for students |
м. Вінница, 2015. – 95с. |
||
|
Під редакцією Дудник В.М. Співавтори Мантак Г.І., Андрікевич І.І. |
Хвороби системи крові та ендокринної системи у дітей |
м. Вінниця, 2012р.- 245с. |
||
|
Під редакцією Дудник В.М.
|
Анемія при ювенільному ревматоїдному артриті |
м. Вінниця ДП «ДКФ», 2008р.-124с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Болезни органов пищеварения, печени, билиарной системы, поджелудочной железы у детей и подростков. |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2012. – 138с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Неотложные состояния у детей |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2012. – 183с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Кардиология детского и подросткового возраста. Диффузные заболевания соединительной ткани |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2012. – 162с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Лечебное питание при заболеваниях детей и подростков |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2012. – 167с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Клиническая нефрология детского и подросткового возраста |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2012. – 188с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. |
Онкогематология детского возраста |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2011. – 159с. |
||
|
Під редакцією Гнатюк О.І. Співавтори Гончаров Л.І. |
Практическая эндокринология детского возраста |
м. Вінниця, «Глобус-пресс», 2011. – 171с.
|
||