МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

09.01.2018

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. М. І. ПИРОГОВА

Міжнародна науково-практична конференція
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТРАТЕГІЇ, ТАКТИКИ ЗАСТОСУВАННЯ І ДОСЛІДЖЕННЯ АНТИБІОТИКІВ, АНТИСЕПТИКІВ, ДЕЗІНФЕКТАНТІВ”

20-21  вересня 2018 року

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій 20-21 вересня 2018 р. на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання стратегії, тактики застосування і дослідження антибіотиків, антисептиків, дезінфектантів (посвідчення УкрІНТЕІ  № 517 від 2.08.17 р.).

Адреса оргкомітету: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, вул. Пирогова 56, м. Вінниця, Україна, 21018.

Контактні телефони: (097)411-13-51; (0432)57-03-79

Е-mail: microbiology@vnmu.edu.ua

НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Експериментальне, клінічне дослідження антибіотиків, антисептиків, дезінфектантів.

2. Практичне застосування антибіотиків і антисептиків.

3. Сучасні дезінфекційні засоби, їх використання.

4. Актуальні аспекти мікробіології.

5. Методичні аспекти вивчення мікробіології у ВУЗах МОЗ України.

Місце проведення конференції: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали конференції публікуються у науковому фаховому виданні, затвердженому ДАК України.

Кінцевий термін подання матеріалів і заявок на участь - 15 березня 2018 р.

Вартість публікації матеріалів – за комп’ютерну сторінку при подачі матеріалів до 20.02.2018 р. - 90 грн., з 21.02.2018 - 15.03.2018 р. - 120 грн.

Кошти можна переказати через банківські установи України:

Отримувач: Ковальчук Валентин Петрович.

ІПН: 2023605816

Для поповнення картки номер: 5168742705657686.

Рахунок для платежу: 29244825509100.

Банк отримувача: ПАТ КБ ПриватБанк.

МФО: 305299. Код ЄДРПОУ 14360570.

Призначення платежу: «Благодійний внесок».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Статті надсилаються у електронному варіанті, написані українською, російською або англійською мовами. Подані матеріали обов̓̕язково  супроводжують рецензією доктора наук (не співавтор статті та розширеною анотацією статті англійською мовою  з ключовими словами від 1,5 до 2 сторінок тексту та оформленою за вимогами.

­

Обсяг статей - до 15 сторінок машинопису. Відступи: з усіх сторін - 2 см, відступ абзацу - 1,25 см. Текстовий редактор: MS Word 6.0 та вище. Шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5 (комп'ютерний). Вирівнювання - за шириною без переносів. При виході декількох строк на нову сторінку, строки скорочуються або сторінка оплачується повністю.

Статті подають за наступною схемою: титульні та вихідні дані, резюме, ключові слова, вступ, матеріали та методи, результати та їх обговорення, висновки і перспективи подальших розробок, список літератури.

Титульні і вихідні дані включають: прізвище, ініціали авторів (©Прізвище І. Пб.), УДК, прізвище та ініціали (Прізвище І.Пб.), назву організації (установа, кафедра/підрозділ, де виконана робота, повна поштова адреса установи з поштовим індексом, назву статті (набирається малими буквами як звичайне речення, після чого переводиться в прописні літери, застосувавши піктограму «аА», наприклад: ВПЛИВ РІЗНИХ…).

Резюме (не більше 20 рядків, які відображають основний зміст статті).

Ключові слова: не більше 7 слів.

Увесь цей блок наводять українською, російською та англійською мовами (3 мови)

Вступ

З нової стрічки – текст вступу відображає суть дослідження, розкриває його актуальність, вміщує дані щодо аналізу останніх публікацій з проблеми, закінчується сформульованою метою (слово «Мета» - курсивом) дослідження.

Матеріали та методи

З нової стрічки – текст (містить опис методів досліджень і статистичної обробки результатів).

Результати. Обговорення  або окремо

Результати

Обговорення (при умові достатності матеріалу).

вміщують основні дані, які отримані в ході проведеного дослідження та аналіз отриманих результатів, їх порівняння з результатами інших дослідників з подібної проблематики.

Таблиці повинні мати заголовок і бути максимально компактними.

Таблиця 1. Назва… .

Примітка. *- рівень достовірності

Малюнки, графіки і фотоілюстрації (обов'язково оригінали) супроводжуються підписами (електронний варіант в форматах TIFF, JPG)

Рис. 1. Назва… .

Примітки:

Висновки та перспективи подальших розробок

1…(містять висновки з предмету досліджень),

Речення про перспективність визначає напрямки подальших розробок в галузі досліджень.

Джерела літератури по ходу статті цитують в квадратних дужках [1; 2; 3].

Список посилань Нумерується. Подається в алфавітному порядку, згідно вимог МОН до оформлення списку літератури в дисертації за стилем APA STYLE

Обов’язково наприкінці статті додати:

Рецензент - д.мед.н., проф. Прізвище І.Пб., а також відомості про авторів з телефоном або ел. поштою.

Наприкінці статті обов’язково вказати дані про всіх авторів, наприклад:

Наприклад: Іванов Іван Іванович – д.мед.н., професор кафедри мікробіології Волинського медичного університету, ivanov@gmail.com,
тел. 0432 111 11111.

Окремим файлом англійською мовою надсилається розширена анотація статті з ключовими словами від 1,5 до 2 сторінок тексту.

Структура: