Завідувач кафедри доктор мед. наук, проф. Н.Г. Пшук нагороджена Медаллю Олександра Богомольця

02.12.2017

25 листопада 2017 року відбулися Загальні збори Академії наук вищої освіти України.

На урочистому засіданні завідувачу кафедри медичної психології та психіатрії з курсом післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова доктору медичних наук, професору Наталії Григорівні Пшук була вручена Медаль Олександра Богомольця.

Цією нагородою відзначено багаторічну плідну наукову та педагогічну діяльність проф. Н.Г. Пшук, її визначний внесок у виховання кількох поколінь лікарів, та видатні наукові досягнення.

Також Загальними зборами Академії її дійсним членом був обраний доктор медичних наук, доцент кафедри медичної психології та психіатрії з курсом післядипломної освіти Микола Стефанович Гнатишин.