Перший крок в науку 2016 р.

12.04.2016

7 квітня 2016 року на кафедрі дитячих інфекційних хвороб, в актовій залі ІІ міської лікарні відбулась ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених "Перший крок в науку - 2016". Конференція розпочалась з привітального слова зав. кафедрою проф. Незгоди І.І. На  секції було заслухано 9 студентських доповідей, а на секції молодих вчених одна доповідь. Після кожної заслуханої доповіді студенти та викладачі кафедри активно задавали питання. Після заслуховування всіх доповідей відбулась жвава дискусія в якій прийняли участь, як студенти так і викладачі кафедри. Завершилась конференція підведенням підсумків.

 

Перше місце зайняла доповідь студента А.Гаврилюк 2 б група, 5 курс на тему: "Особливості перебігу хронічного вірусного гепатиту В у дітей з гострим лімфобластним лейкозом".

Науковий керівник: ас. Сінгх Ш.

 

Друге місце зайняли доповідачі О.О. Токарчук, Д.В. Бойчук, Т.В. Секрет 8 а група, 5 курс на тему: "Особливості перебігу вірусного гепатиту С у дітей, хворих на гострий лімфобластний лейкоз".

Науковий керівник: ас. Асауленко А.А.

 

Третє місце зайняла доповідь студентки Прем Кумар Принси Дева Кірубаі 83 а група, 5 курс на тему: "Клінічні ососбливості Денгу та диференційна діагностика".

Науковий керівник: ас. Сінгх Ш.

 

Після закінчення конференції відбулась фотосесія на території лікарні.

 

 

 

Привітальне слово зав. кафедри проф. Незгоди І.І.


 

Конференц зал

 

 

 

 

Доповідь студентки А.В. Мошенська 33 група 6 курс

 


ІІІ місце: студентка 83 а групи 5 курс Прем Кумар Принси Дева Кірубаі 

 

 

Доповідь студентів М.О. Гнатюк, Н.М. Прилипко 15 група 6 курс

 

 

Молоді вчені: доповідач О.М. Науменко асистент кафедри ДІХ

 


Всі учасники конференції